Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Létezik olyan lakberendező,...

Létezik olyan lakberendező, aki on-line tanácsot adna a nappalink berendezésére?

Figyelt kérdés
Hónapok óta nem jutok dűlőre, ráadásul a férjemmel is örökké ellentmondunk egymásnak. Jó volna egy szakember segítsége.
2008. okt. 7. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézegess honlapokat, és ahol van e-mail címe írj nekik tudnak e neten is segíteni.
2008. okt. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Persze, akár itt is!
2008. okt. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

Őszinte leszek.

Itt tanácsadásról van szó.

Ezen az oldalon is, mint sok más oldalon, tanácsot kérünk és tanácsot adunk egymásnak. Én pl konyhákat teveztem és építettem be az USAban, és bizony a tanácsadás-tervezés sem volt ingyen.

Mi abból élünk, hogy adunk egy olyan tanácsot, amit te nem-, nem akarsz- vagy csak nagy nehézségek árán tudnál kitalálni. Ez egy szakma. Ez pénzbe kerül. Egy sztárberendező többe fáj, mint maga a berendezés, de ad egy stílust, amivel esetleg nem rendelkezel, de tudsz vele azonosulni vagy felszínre hozza a stílusodat, "engedi" megvalósulni, mert te magadnak "nem mered" megengedni.

2008. okt. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "szakmabeli" hozzászólást. Talán hibás vagyok, hogy nem fejtettem ki, de mindössze egy színkérdést akartunk tisztázni, nem egy komplett helyiséget vagy lakást berendezni. Amennyiben erről lett volna szó, természetesen felkerestünk volna egy lakberendezőt. Egyébként azóta megoldódott, tényleg csak egy kérdés volt, amire kaptunk is választ a neten, méghozzá két jóindulatú és önzetlen szakmabelitől.
2008. okt. 21. 19:36
 5/8 anonim válasza:
100%

Itt tudnak segíteni: [link]

(Dunakanyar Design Stúdió)

Van távtervezésük nagyon jó áron!

2009. febr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, belenézek!!!
2009. febr. 13. 11:27
 7/8 anonim ***** válasza:
milyenre szeretnéd megcsinálni?? hátha segíthetek :)
2009. jún. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:) aranyos vagy, közben már berendeztük. :) Köszi és minden jót!!!
2009. jún. 10. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!