Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vajon a gyerekek hány éves...

Vajon a gyerekek hány éves korukig hisznek a Mikulás és Jézuska mítoszban?

Figyelt kérdés
Az enyémek 8 és 9 és még vígan elhiszik... Nekem ez egyre kínosabb, de ha szembesítem őket az igazsággal, akkor jogosan haragszanak meg rám. Elmondjam az igazat?
2009. okt. 14. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
En 25 vagyok es elhiszem!:)
2009. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Ne mondd meg nekik,majd rájönnek maguktól is.Ha megmondod,nagyon csalódottak lesznek.Az öcsém majdnem sírt,amikor anyánk megmondta neki.
2009. okt. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
dehogy mond el :D kinek lenne attol jobb? a gyerekek igyis ugyis rájönnek hogy ez se meg amaz se igaz és igy válnak egyre érzéketlenebbé és becsaphatatlanabbakká felnőttekké.
2009. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2009. okt. 14. 22:28
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha ügyesek vagytok, akár 10-11 éves korukig elhihetik. Nálunk minden évben történtek "megmagyarázhatatlan dolgok", tehát Jézuska mégiscsak volt, hiába sejtették már, hogy nincs :)

És majd szépen rájönnek maguktól, csalódniuk sem kell, ha csak szép emlékeik vannak :)

2009. okt. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én 6 éves voltam, mikor felismertem anyukámat a mikulásban (ugyanolyan csizmájuk volt) :( :( Emlékszem még, mennyire nem értettem a helyzetet, milyen rossz volt.

Nem baj, ha még elhiszik, addig TÉNYLEG gyerekek még. Esetleg mondogasd, hogy sok a gyerek, de csak egy Télapó van, kell neki a segítség, de igazán ne világíts rá, hogy márpedig nem létezik.

Különben is létezik a Télapó :)

2009. okt. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Általában az óvodában vagy legkésőbb az iskolában a többi gyerek felvilágosítja azokat akik még hisznek benne. Lehet hogy a tieid és rég tudják, de olyan jó hinni a Mikulásban és a Jézuskában. Még felnőtt fejjel is. Hadd legyenek minél tovább gyerekek.
2009. okt. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%
rájönnek maguktol :D én kb 7-8-9 éev slehetem mentünk vásárolni a boltba és kérdezték hogy mitecene a unoketsomnak rámutatam meg minden... és az egyik nagy autonak kilehete nyitni az ajtaját én kinyitotam és ugy hagytam és ugylet becsomagolva ( mmüanyagon belül lehetet volt ksi rés) és amikor meglátam rájö9tem mindenre :)
2010. jan. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!