Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki már bánta meg hogy...

Valaki már bánta meg hogy milyen nevet adott a gyerekének?

Figyelt kérdés
melyik volt ez a név?
2011. jún. 29. 16:21
 1/5 anonim válasza:
42%
kovács bartolomeo... kinézik az osztályból
2011. jún. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én Zsanett vagyok és utálom a nevemet.
2011. jún. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En is utalom a nevemet (nekem is Zs-vel kezdodik es gyakori), a szuleimnek is megmondtam gyerekkoromban. Megvaltoztatni nem akarom, hisz egesz eletemben igy hivtak, a kortebol nem lehet alma egyik naprol a masikra. En nem bantam meg, amit a gyerekemnek adtam nevkent, de remelem, hogy neki tetszeni fog es nem fog ugy erezni, mint en.
2011. jún. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Bartolomeo magyar megfelelője Bertalan.

Nem is értem miért kell itt nagyzolni a külföldi nevekkel?

Ez olyan cigány szokás!

Szegény gyerek...

2011. jún. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia


En nagyon szeretem a kislanyom nevet, de egy kicsit meg is megbantam.

Az az egy oka van, hogy kulfoldon elunk es nem tudjak kimondani.

Kovetkezo babanknak nemzetkozibb nevet valasztunk, de olyat, hogy meg is illjen a lanyunk nevehez.

Kislanyom Boglarka ha huga lesz Rebeka vagy Kamilla lesz ha kisfiu lesz akkor pedig Daniell vagy Oliver nevet fogja kapni.

Szeretem es illik is ra a neve, mert olyan kis torekeny lelku mint egy kisvirag, de sokat fog meg vele kuzdeni sajnaos...

2011. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!