Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány évesen engednétek meg,...

Hány évesen engednétek meg, hogy gyereketek tetoválást csináltasson?

Figyelt kérdés
kíváncsi vagyok, mert én is szeretnék majd :) 18 meg sajnos még nem vagyok, és ezért kell szülői beleegyezés :)
2011. nov. 17. 19:08
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
70%
Soha,ha lenne egy kis sejtkórtaní ismereted megértenéd.
2011. nov. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
76%

Első, kérlek mesélj!

Én 20 éves vagyok, 3 éve gondolkozom a tetkómon, pici lenne, semmi feltűnőség ez tényleg csak az én lelki békémért:-) De még változhatok, így nem akarom elkapkodni, mert aztán a jóisten se szedi le rólam:-D


20N

2011. nov. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
én is ízlésesre gondoltam bár nem picikére :) többet szeretnék :) már nagyon nagyon régóta 16 vagyok és 17. születésnapomra szeretném majd az elsőt.. :) Nővéremnek van egy egész nagy az oldalán nagyon kis szépike :) Apumnak is van ugy hogy nem idegenkedünk a tetkóktól csak nővérem 21 évesen csináltatta.. :D
2011. nov. 17. 19:16
 4/39 anonim ***** válasza:
69%
mikor úgy gondolja, hogy szeretne de a 18-at megvárnám mert nincs kedvem ilyen helyekre kísérgetni
2011. nov. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
36%
ha elmúlt 18 akkor azt csinál amit akar, megtiltani úgyse lehet, egy tetoválás miatt meg nem fogom kitagadni, de ha valami hülyeséget szeretne akkor megpróbálnám lebeszélni. ha meg még nem nagykorú hanem olyan 16-17 és normálisat akar és a saját pénzéből akkor is megengedném.
2011. nov. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
88%
18 éves kora fölött nem akadályozhatnám meg. Viszont pénzt erre a büdös életben nem adnék neki és felhívnám rá a figyelmét, milyen hátrányt jelent a munka világában, ha feltűnőbb helyen van a tetoválás. Pl. pusztán karon található tetoválással sok munkalehetőség lehetetlenné válik a számára. Ha pedig mindenáron megcsináltatná, kérném, először egy picivel kezdje egy nem látható helyen.
2011. nov. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
88%
Ha elmúlt 18 és ha nem az én pénzemből, hanem a saját keresetéből csináltatja meg. Felnőttként azt csinál magával, amit akar, de én ilyet nem támogatok anyagilag.
2011. nov. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
87%
18 éves kora után.de még akkor is azt mondanám neki hogy nagyon nagyon jól gondolja meg.pl én megőrültem a kék hajért 15 éves koromban (volt is) de 20 éves korom után már nem voltak ilyen hóbortjaim és ha most kék hajjal kéne élnem meg is őrülnék.viszont a hajfestés az lenő azon lehet változtatni a tetoválás megmarad. tehát ezért nem engedném 18 éves kora előtt.
2011. nov. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
81%

Amint előteremti magának azt a pénzt, ami ahhoz szükséges, h egy rendes szalonban, ellenőrzött körülmények között profi szakember csinálja a tetkót. És természetesen csakis amint nagykorúvá válik.

Mindezt úgy írom, h alig múltam 21, és gyerek még a láthatáron sincs. De úgy gondolom, h mindenképpen fontos, h ez egy megfontolt döntés legyen, hiszen ez egy élethosszig tartó dolog. Szóval fontos, h a minta 60 évesen is tetsszen, és ne egy pillanatnyi hóbort legyen (mint pl. csillagokat tetováltatni mindenhová).

2011. nov. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
66%

19 26

33/N


Erre csak ennyit tudok mondani: Isten barma

2011. nov. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!