Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után, milyen fogamzásgá...

Szülés után, milyen fogamzásgátlást választottatok?

Figyelt kérdés
pár hete szültem meg a 2.babámat,és nem szeretnék már több babát.viszont aggódom,hogy nehogy teherbeessek véletlenül.
2011. júl. 1. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2011. júl. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amíg szoptattam cerazettet szedtem, most meg már azt a fogamzásgátlót, amit terhesség előtt is.
2011. júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszi válaszokat!


én is a cerzettet szedem,mert szoptatok,de nem tudom utána mi legyen,mert én már nem akarok több gyereket,és nem akarok 10-20 évig gyógyszert szedni..!

2011. júl. 1. 11:34
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi óvszert használunk, néha pharmatex krémet, bár az nem túl megbízható tudom. Spirál esetleg, vagy ha tényleg együtt maradtok a pároddal és ő is vállalja, őt is meg lehet műttetni. Semmilyen következményekkel nem jár,(működést sem befolyásol) az unokabátyám is ezt tette.
2011. júl. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
a spiráltól egy kicsit tartok-már többen teherbeestek mellette,és azt mondják,hogy hosszabb ideig tart a mensi is. A műtét nem rossz ötlet,de a férjem biztos nagyon félne egy ilyen beavatkozástól,de azért lehet,hogy felvetem neki a témát..
2011. júl. 1. 12:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Megműtetheted magadat is(méh eltávolítás), de akkor onnan nincs visszaút, tehát csak akkor jó ha 100%, hogy soha nem akarsz már szülni. Viszont nincs több menstruáció, és a velejáró esetleges kellemetlenségek.
2011. júl. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nálam a műtétet csak akkor csinálnák meg ha 3 gyerekem lenne,vagy elmúltam volna 35éves.rám még egyik sem igaz.
2011. júl. 1. 13:14
 8/11 anonim ***** válasza:
Én egyéb orvosi okokból nem szedhettem sajna szülés után már fogamzásgátlót, így maradt a spirál. Bajom annyi van vele, hogy nálam is tényleg 1-2 nappal hosszabb és erősebb a menstruáció.
2011. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én a sima spirált választottam.

A védelme egyenlő a fogamzásgátló tablettával. Teherbe meg úgy lehet esni mellette, hogy nem ellenőriztetik rendszeresen. Sokan azt gondolják, hogy jaj de jó, 10 ezer ft, jó öt évig, aztán nem mennek el mellette még rákszűrésre sem, holott ha akkor észreveszi az orvos, hogy elmozdult, akkor visszahelyezi rendesen. De nem is kell észrevenni az orvosnak, mert azt saját magad vagy akár a párod is észreveszitek, mert szúr, csak sokan átsiklanak ezen az érzésen és nem mennek ellenőrzésre.

2011. júl. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
és tényleg jobban görcsölsz és vérzel a spirál mellett?
2011. júl. 1. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!