Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tapasztalatotokat szeretnék...

Tapasztalatotokat szeretnék kérni Smarty babakocsival kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Használtok ilyet? Megéri megvenni?

[link]


Köszönöm!


2011. júl. 2. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:

tökéletes kocsi nincs.


de nekem ez olyan buzz utánzatnak tünik csak annál sokkal labilisebbnek tünik.


barátnömnek Buzz van. városban használjuk, jó uton, de míg én könnyen felmegyek egy utpatkán addig neki elég ingatag a gépe. ez meg még annál is ingatagabbank tünik.


mindenképpen boltban probáld ki, az ilyen 3 kereküeknél figyelj hogy ne legyen ingatag pl egy olyan patkára lépésnél ahol elsö és az egyik hátsó kerék fent van a másik hátso lent, mert nem mindenhol tudsz elöre felmenni, vagy srég a talaj.


a másik hogy az ülés nem teljesen dönthetö, nekem fontos mert a 9 hósom még rengeteget alszik séta közben.


mennyire fontos a horodzó biztonsága? nekünk az volt így inkább olyan kocsit vettünk amire feltehetö max-cosi vagy römer hordozó.


a mózesben ha kicsit emelhetö a belsö rész az nagyon jó, mert mikor kb 6 hós lesz de még nem tud ülni akkor utálni fog a mózesben már, mert ki szeretne látni de rendes ülésbe nem teheted mert még nem tud ülni.


nekem a fö rossz benne hogy ingatagnak tünik, ismerve a buzz kocsit.

2011. júl. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Igen, én is buzz-t akartam venni, csak nagyon nem tetszik az óriás hátsó kereke. Akkor az is ingatag? Igazad lehet, hogy ez még annál is inkább... És az ABC design 3 tec-ről mi a véleményed? Az stabilabbnak tűnik, nem? Még az ami tetszik.

[link]

2011. júl. 2. 11:55
 3/4 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok.


ABC jó márka. de konkrétan erröl nincs tapasztalatom ilyen tipusu ABC kocsija egy ismerösömnek sincs csak üzletben láttam.


A Buzz a legjobb barátnömnek van és sokszor megyünk együtt sétálni.


kocsi téma nagyon nehéz, még akkor is ha konkrét elképzelésed van. és tökéletes kocsid nem lesz.


nekünk Teutonia kocsink van abbol is a Lambda modell, én imádom, de nem terepre való. habár elég jól bírja a napi erdön áthaladást is (habár nem rossz az út), de nem terep járgány.

2011. júl. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A tiéd is tetszik! Nem használnánk terepen. Kocsiba könnyen befér? Hol lehetne ilyet nézni? Még sosem hallottam róla. Mesélnél róla pár szót? Milyen felszereltségű, súly, meg ilyenek...
2011. júl. 2. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!