Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak engem, vagy másokat is...

Csak engem, vagy másokat is követ a boltokban a biztonsági őr, ha babakocsival megyek be?

Figyelt kérdés
Főleg a Sparban,állandóan a nyomomban van...
2011. jún. 10. 13:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem is szokott...azt hittem nekem van üldözési mániám. :D De ezek szerint nem. Gondolom félnek a lopástól. Múltkor egy komplett család (anyuka, apuka, babakocsis baba, plusz két nagyobb gyerek) lopott nálunk a Sparban 4 csomag kávét meg egy üveg szeszes italt.
2011. jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
babakocsi nélkül is folyton követ engem a rossmanban és a dmben,de mindig így volt,biztos azért mert kb 16nak nézek ki és a fiatalabbakat jobban figyelik,nem tudom miért,sztem kb annyi az esély rá hogy fiatal lop mintha nénike tenné
2011. jún. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Igen,a DM és Rossbanban is ez a helyzet.Nagyon zavaró,szinte zavarban vagyok,sietek kifelé.Jobb lenne,ha biztonsági kapukat szerelnének fel.
2011. jún. 10. 13:27
 4/29 anonim ***** válasza:
62%

Most hogy mondod... eddig nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, hogy minden sorban őt kellett kerülgetnem a babakocsival... :o) Akkor lehet, hogy ezért :o)

Mióta kosárral megyünk, amibe a fiam beleül, tényleg nem járkál annyit az őr.... :o) De minket itt már ismernek, mert a fimat mindegyik boltos néni haza akarja vinni, leállíthatnák az őrt is :o)

2011. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
62%
Én a Rossmannban vagyok rosszul az őrtől.Az állandóan azt lesi lopok-e valamit,pedig csak a termékeket keresem,mert át van variálva a bolt,semmi nincs ott ahol lenni szokott.
2011. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
58%

Én a Tesco-ban jártam így a múltkor! Amúgy elég hirtelen haragú vagyok, szóval rácsattantam az biztonsági őrre, hogy "mi van, azt hiszi lopni akarok?" Persze válaszolni nem válaszolt, csak annyit, hogy "elnézést", és elment másfelé.


Amúgy DM, Rossman ugyanez. Ezeknek már babakocsi-fóbiájuk van!!! :D

2011. jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
34%
Én is voltam márígy , hogy kérte a pénztáros , hogy hagy nézze meg mi van a babakocsi aljában. Egyszer pedig a biztonsági őr állított meg , miután fizettem , hogy a babánt nem itt vettem? Mire én a képébe nyomtam a blokkot , hogy most fizettem ki. Erre csak annyit mondott , hogy akkor nem figyelt eléggé . Mindkét eset a sparban volt.
2011. jún. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
55%
Az eszem megáll!!!
2011. jún. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
79%

Engem is mindig, mindenhol néznek, követnek és ott ólálkodnak körülöttem, akár egyedül vagyok, akár 1 vagy 2 gyerekkel, babakocsival vagy nélküle! Ennyire lopós fejem lenne???? :) Annyira idegesítő, mert én általában alaposan szét szoktam nézni, összehasonlítom a hasonló termékek árait, a pelenkáknál számolgatok, meg ilyenek és amikor látom, hogy 2 m-re megáll tőlem az őr, akkor egyszerűen nem bírok gondolkozni, annyira zavar!

Megfogadtam, hogy ha legközelebb észreveszem, hogy bámul, akkor megkérem, hogy fogja meg a táskámat, amíg vásárolok, ha már ennyire fél, hogy elrakok valamit! :)

2011. jún. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Te jo eg lanyok! Ez nagyon zavaro lehet. Velem ilyen sosem esett meg pedig sokszor csak a bakocsival megyek be az uzletbe es az arut a babakocsi ala pakolom a kosarba a polcokrol mert ha csak par dologrol van szo nem akarok kosarat cipelni. A penztarnal kiszedem, kifizetem es visszapakolom. Soha senki nem szolt semmit a 16 honap alatt egyszer sem, soha nem kovettek es senki nem nezte meg a babakocsi kosarat, hogy nem-e csempesztem bele valamit. Bababoltba is igy csinalom, tesco-ba is, ruhas uzletbe, drogeriaba... Persze ha nagy bevasarlas van akkor viszek bevasarlo kocsit. De 1 tej, kenyer, par zoldseg, gyumolcs, tejfol elfer a kocsi kosaraba is es igy kenyelmesebb. Mi kulfoldon elunk mar nagyon regota de nem gondoltam volna, hogy azert ennyire mas otthon. :(
2011. jún. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!