Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem szeretik a gyereküke...

Miért nem szeretik a gyereküket az anyukák?

Figyelt kérdés

A nyaralás alatt tűnt fel, hogy tök normálisnak tűnő anyukák a gyerekükkel csak idegesen, türelmetlenül és kiabálva tudnak beszélni.

Nem egyszeri alkalmakról van szó.


2011. júl. 2. 13:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hát ... lehet, hogy ti is ilyen anyukák vagytok ... ;-)
2011. júl. 2. 17:56
 12/17 A kérdező kommentje:
Utolsó 2-re gondoltam.
2011. júl. 2. 17:57
 13/17 anonim ***** válasza:
94%

Te meg biztosan tökéletes mintaanya vagy, akinek angyali türelme van és az ördög se tudja kiborítani. Fényesítsd ki a glóriád.

Én nem vagyok tökéletes, bizony van, amikor türelmetlen vagyok és kiabálni is szoktam. Ettől még nem leszek rossz anya, imádom a gyerekem és az életem adnám érte.

2011. júl. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
OK, de talán nem kiabálsz vele állandóan
2011. júl. 2. 20:41
 15/17 anonim ***** válasza:
72%

Gondolom nem napi 24 órát töltöttél a családdal hónapokon keresztül.

Nálam volt olyan, hogy pl amikor depresszióval kezelt az orvos, hogy képtelen voltam normálisan beszélni a gyerekkel. Heteken keresztül, amíg a gyógyszert be nem állították. Akkor én nem szerettem a gyerekemet? Honnan tudod, hogy ő mondjuk este nem térden állva-sírva kér bocsánatot a gyerektől, mert képtelen volt uralkodni magán? Ne ítélj el másokat, ha nem tudsz róluk semmit...

2011. júl. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
54%

a bocsánatkérés nem mentség, és nem old meg semmit.

nálunk apukám volt ilyen a családban.

állandóan ordított, üvöltözött, fenyegetett minket, lelki terrort rendezett, az egész életünkre kihatással van a mai napig ez a tény, de mindig bocsánatot kért, hogy ő nem úgy gondolta... na, igen... csak épp semmire sem mentünk vele.

és 1 hét igenis bőven elég, hogy képet kapjunk egy szülőről, ha pár órára láttuk őket, akkor is. rengeteg mindent le lehet szűrni belőle. bőven! mindent elmond!

2011. júl. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
77%

21:55!

Tehát a te véleményed szerint én rossz anya vagyok. Ezt te képes vagy megállapítani néhány órából is. Hát gratulálok hozzá.

Azért én személy szerint olyan traumán estem át, hogy az a csoda, hogy teljesen nem őrültem meg és igenis büszke vagyok rá, hogy csak üvöltöztem a gyerekemmel. Még egyszer mondom: amíg nem tudsz mindent, ne ítélj! Pláne ne egy pár óra, vagy egy hét után...

2011. júl. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!