Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Akik jelentkeztek...

Anyukák! Akik jelentkeztek idén főiskolai vagy egyetemi képzésre válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem és a többletpontért elküldtem a családi pótlék valamint a gyes határozatát amit a megállapításáról kaptam. Ám a rendszer ismeretlen okból visszadobta és most küldött egy levelet, hogy küldjek 2011-es határozatot. Akkor most kérjek egy újat azért a +30 pontért? Személyesen kell vagy levélben/telefonon? Adnak nekem, ha csak úgy kérek? A kisfiam szeptemberben született.
2011. júl. 2. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem telefonon is kérhetsz, számít az a 30 pont is.
2011. júl. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is most küldtek ilyet, én telefonálok hétfőn a MÁKhoz, hátha segítenek és elfaxolják nekem az iskolába. Remélem :) Hova jelentkeztél?
2011. júl. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tavaly ugyan ez volt nekem is, ráadásul én előtte még telefonáltam is az Educatio-soknak, hogy jó-e az, amit beküldök, felolvastam róla mindent, azt mondták, hogy jó lesz. Aztán mégis visszadobták. Küldhettem be újat. De végül megkaptam a pluszpontokat, igaz, nekem tényleg nem számított volna, anélkül is felvettek volna, meg nyelvvizsgára is volt pontom, de hát azért "ami jár az jár" :)
2011. júl. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Akkor majd bemegyek, vagy betelefonálok én is.

Én a szarvasi Szent István Egyetem csecsemő és kisgyermeknevelő szakára jelentkeztem. És te?

2011. júl. 3. 14:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Gyulára ápolás- és betegellátás szakra...bár meglehetősen tartok tőle, hogy így nemkívánatos személy leszek a munkahelyemen...a remény hal meg utoljára...előtte meg mi éhen :D
2011. júl. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!