Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pécsiek hova mentek strandra...

Pécsiek hova mentek strandra kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Orfű, szigetvár.
2011. júl. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mennyire kicsi.

Mi szoktunk menni a Pollack-ra, mert az nagyon közel van, és én ingyen megyek be. De az úgy jó, hogy a gyerek már elvan karúszóval a nagy vízben is, mert a gyerek pancsoló nem egy nagy cucc, meg az mellett üldögélni egész nap egy felnőttnek halál unalmas szerintem.

Ma Sikondán voltunk, hát... nem rossz, de azért jobb is lehetne.

Orfűre szoktunk még menni, de a szabadstrandra, na az megint olyan, hogy karúszóval jól elvan a gyerek, de a lába sehol nem ér le.

A Hullámba nem járunk, mert drága és tömeg is van általában.

Nemrég voltunk Harkányban, na az tök jó, viszont kocsival egy kínzás ott parkolóhelyet találni. De a gyerekmedence nagyon király :)

Hol van még strand? Asszem siklóson is, de ott utoljára szerintem gyerekkoromban voltam, lehet, hogy jövő héten azt találjuk be :)

2011. júl. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egy 4évessel,és egy 1évessel mennénk,csak minden hol drága a belépő,plusz a busz,mert nincs kocsink :(

nem tudom hova menjünk...

2011. júl. 10. 09:36
 4/7 anonim ***** válasza:

itt van az árlista a szigetvári strandra.A busz 2 felnőttnek oda-vissza pécs -szigetvár kb. 2300 ft.

[link]

2011. júl. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja hát igen, a belépők elég drágák. A legolcsóbb szerintem még mindig a Pollack strand akkor, csak az azért nem egy hiper-szuper strand, bár én elvagyok vele a négyévesemmel, mert ő már tud karúszóval lubickolni a nagy vízben. Amúgy oda asszem felnőttnek 400 a belépő, hétvégén meg 600, vagy lehet, hogy fordítva, vagy nem tudom, én diákkal megyek be, így ingyen van.

De az a baj, hogy Pécsnek nem igazán van rendes strandja. Talán a Hullám az egyetlen "rendes" strand, de tömegnyomor van és drága is, parkolója nincs, meg hát szerintem annyira nem is jó, mint amennyibe kerül. Ami van normál strand, az mind Pécsen kívül van. Nem mintha azok olcsóak lennének, de hát na...

2011. júl. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát igen,nem sok minden van itt. Még a Balokány milyen jó volt annak idején.

Úgy döntöttünk nem megyünk most strandra,majd a következő hónapban,akkor már egy kicsit jobban állunk anyagilag.

Elkeserít hogy sehova nem tudunk menni :(

2011. júl. 10. 11:37
 7/7 anonim ***** válasza:

mi most voltunk Harkányba 550ft az egész jegy a buszra a belépő egész napos 1300ft....

hétköznap voltunk nem voltak olyan sokan pont jó volt..

:)

2011. júl. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!