Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kis játékállat (cica, kutya),...

Kis játékállat (cica, kutya), amit ha a hűtőbe teszünk, kiderül, hogy fiú-e vagy lány. Mi ez, és hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
Kis rokonom szeretne ilyet a szülinapjára. Annyit tudok csak, hogy nem átlátszó tasakban árulják, amiből nem látszik ki még az sem, hogy milyen állat, és ha a hűtőbe teszik, akkor valahogy elszíneződik, és így derül ki, hogy fiú vagy lány cica/kutya-e.
2011. júl. 10. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Hú, én kiskoromban gyűjtöttem ezeket, Magic Babies néven futott, voltak babák, kutyák, cicák, macik - pelenkában. Ha betettem a hűtőbe, akkor kiderült, hogy az adott "egyed" kisfiú-e, vagy kislány - elszíneződött a pelusa, kékre ill. rózsaszínre.

De sajnos már több mint 10 éve nem találkoztam vele.

Itt van pár kép róluk, erre gondoltál?


[link]


[link]

2011. júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Valami ilyesmi lehet, igen. Azt mondták, hogy most is lehet kapni (oviban másnak is van), lehet, hogy baba is van, de nekem a kutyát-macskát említették.
2011. júl. 10. 13:27
 3/3 A kérdező kommentje:

A leírásod alapján próbáltam megint keresgélni, azt hiszem, megvan! Ez lehet: [link]

Szóval valami hasonlót tényleg lehet kapni... :)

Köszi a segítséget!

2011. júl. 10. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!