Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A baba 1 éves koráig jár majd...

A baba 1 éves koráig jár majd a GYED! Hova tesszük a gyerekeinket? Na most aztán mi lesz tényleg?

Figyelt kérdés

Ezt tényleg megteszi a kormány?????

Üdv egy nagyon aggódó anyuka


2009. márc. 30. 22:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem utána lehetsz GYES-en, nem hiszem, hogy azt elveszik.
2009. márc. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

a mostani helyzetre értem

Azt akarják hogy Gyed csak a baba 1 éves koráig járjon!!

Utána nem tom járna e aGyes!!

Nagyon félek mi lesz

2009. márc. 30. 23:07
 3/18 A kérdező kommentje:

Mi augusztusban leszünk 1 évesek

a szépe lesz ha vissza kell mennem dolgozni!!

Nem fogom a picit bölcsibe adni!!

Meg nincs is hely!!

2009. márc. 30. 23:08
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
2009. márc. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
28%
A fenti linken található hír sajnos már elavult mert március 18-i. Amúgy pedig mindíg a jogszabály módosítás hatályba lépésétől számítják a változásokat. Tehát a megovnás elméletileg a hatályba lépést kövtő időben szülő anyákat fogja érinteni, bár ettől a patkány bandától kitalik, hogy vissza melőlegesen állítsák hatályba a rendeletet vagy a törvényt de még semmi sem biztos, csak az hogy egy szemét országban élünk......
2009. márc. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%

Én is nagyon aggódom....Nagyon nem mindegy,hogy gyes vagy gyed.El sem tudom képzelni,hogy akkor mi lesz,ha sokkal kevesebbet kapunk.Ez nem úgy működik,hogy visszamegyek dolgozni,a gyerekemet meg majd rásózom valakire.Legalább kétéves koráig jó lenne,ha én tudnám nevelni,én látnám a fejlődését.De gyed mellett muszáj lesz pénzt keresni.

Egy 11 hónapos anyukája

2009. márc. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
Beadod majd bölcsibe, vagy családi napközibe, vagy vigyáz rá nagyi vagy már rokon, ismerős. Ez más országokban mindenhol így van, sehol nincsenek otthon 3 évig az anyukák...
2009. márc. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg te nagy okos tojás. És akinek nincs senkije? Mint például nekünk, az kire hagyja nap mint nap a gyerekét? Nem másnak szültem és még akkor sem adnám a mamának ha lenne mert egy nagymami nem azért nagymami hogy ő nevelje fel az unokáját. Külföldön mások a lehetőségek mint itthon a fizetésekről már nem is beszélve. És mivel a bölcsik túltereheltek ezért még akkor sem biztos hogy beveszik a gyerket ha már születése után azonnal beíratja az anya.
2009. márc. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


9:41-esnek üzenem, bár nem én írtam az előző választ!

De sajnos, akkor marad valahogy a családi napközi, vagy a bölcsi! Ez lesz majd csak az egyetlen lehetőség, mivel, ha nem kapjuk a támogatásokat, akkor mindenféleképpen vissza kell menni dolgozni, vagy éhen halsz a gyerekeddel együtt??

10 hónapos anyuka!

2009. márc. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan évekig GYES-t kapunk, nem a mi hibánkból, ilyen-olyan dolgok miatt. Aki 3-szor annyi GYED-et kap, az persze, hogy könnyebben van... Én is GYES-t kapok, holott éveket dolgoztam.
2009. márc. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!