Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A baba 1 éves koráig jár majd...

A baba 1 éves koráig jár majd a GYED! Hova tesszük a gyerekeinket? Na most aztán mi lesz tényleg?

Figyelt kérdés

Ezt tényleg megteszi a kormány?????

Üdv egy nagyon aggódó anyuka


2009. márc. 30. 22:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerencsére a már meglévő babákra nem vonatkooznak az új törvények, én viszont nem szülök másikat amíg amíg ez lesz. Inkább legyen egy gyerekem, mint hogy a bölcsi, családi napközi nevelje helyettem. Ez nem normális hozzá állás a kormány részéről, és így akarnak több gyereket ide ebbe a kócerájba? Nevetséges
2009. márc. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%
09,46-os anyukának üzenem, hogy nem azért szültem gyereket hogy családi napköziben "neveljék" ki tudja hogyan. Meg fogom találni a módját, hogy ne kelljen bölcsibe adnom, ha mást nem akkor feketén fogok dolgozni itthon..... De ne egy mocskos semmire kellő banda döntese el hogy ki nelvelje a gyerekemet. Nekem megjár a GYED és a GYES mert soha életemben nem voltam még munkanélküli és nem vagyok mocskos cigány sem. Nem szülöm a kölykeket sorra csak hogy kapjam a munkanélkülit,a CSP-t meg a többi szociális ellátást, hogy aztán nyomorban cseperedjenek a bűnőző palánták akiket megint csak mi magyarok fogunk eltartani valamelyik túltelített börtönben. Ha kell akkor feketén fogok dolgozni de a gyerekemet én fogom nevelni és addig amíg jónak látom.
2009. márc. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
13%

Szia!


Akkor dolgozhatsz feketén, de ha lebuksz, akkor is te húzod a rövidebbet! Akkor inkább a bölcsit kéne választani!

De én ebbe nem nyitok vitát csak javasoltam valamit!

További szép napot kíván megint a 10 hónapos anyuka!

2009. márc. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

a 11.20-nak üzenem!!

Nagyon jó amit irtál én is igy gondolom!!!

Teljesen igazad van!!!

Rohadt állam nem fogja nekem megmondani mit csináljak!!!üdv

2009. márc. 31. 12:06
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát tudod nem fogok lebukni ha itthon dolgozom feketén mert a munkatársaimon kívül a kutya sem fogja megtudni mint ahogyan akkor sem lett belőle semmi amikor veszélyeztetett terhesen is itthon könyveltem mivel kellett a pénz. Így viszont akkor és annyit pihentam amikor és amennyit akartam. Te csak vigyed bölcsibe a gyerekedet ha neked annyira tuti hogy idegenek hagyják a pisiben és kakiban fetrengeni naphosszat a gyerekedet, valamint egy hét bölcsi után két hetet otthon leszel vele TP-n. Biztos jó buli de én inkább nem próbálom ki......
2009. márc. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ez nem egészen ide tartozik, de a szomszédom gyereke nem ette meg a húst, egyszerűen nem szerette. erre a bölcsiben fogták, két oldalt megszorították az arcát és a szájába tömték a húst... Két óriási kék folttal jött haza a gyerek és többet nem is vitte az anyja. Utána én vigyáztam rá egy hónapig, szóval, meg lehet oldani, ha valaki nagyon akarja.

Amúgy meg ebbe az országba mostanában gyereket szülni? Még az ötlet is siralmas...

2009. ápr. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Jézusom szegény picike!!

de hogy csinálhat ilyet egy óvónő vagy mi van a bölcsiben!!

Egyem meg, kis ártatlan babuci!!

2009. ápr. 1. 23:32
 18/18 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan jó kis magánbölcsi volt, ahol a gyerekeknek nem volt ágyuk se (nem pénzhiány miatt), egész nap nem engedték őket aludni. Ha elfáradtak, volt egy matrac, arra leülhettek. Gondolhatod, hogy normális dada nem dolgozik ilyen helyen, pláne, hogy ilyeneket műveltek a gyerekekkel...
2009. ápr. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!