Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik szültek nektek milyen...

Akik szültek nektek milyen torna vált be a mell feszesítésére?

Figyelt kérdés
Gondolok is valami olyasmire amivel az mellizmokat növelitek, mert ha több az izom alatta feszesebb lesz megint. Nem jól gondolom? Konkrét gyakorlatot írnátok? Úgy szégyellem a melleimet :( Tudom, persze itt ez a gyönyörű gyerek, tehát megérte de mégis...
2011. júl. 14. 10:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Feküdj a hátadra, a lábadat úgy rakd, mintha hasizmozni szeretnél, de nem kell vele csinálnod semmit, csak támaszkodsz rajtuk.

Végy a kezedbe valami súlyt, (rajtad áll, mennyit bírsz, javaslom kezdj 1,5 kilóval) kinyújtod a kezed, de a könyököd picit behajlítva hagyod.

Széttárod a karjaidat, leviszed a súlyt egészen a talaj fölé 5 centivel, majd vissza. Fontos, hogy mindezt ne lendületből csináld, hanem lassabban, izomból.

A másik gyakorlat, hogyha a kezeidet a "fejed fölé" engeded le, páros karral.


Ha jól csinálod, 10 perc után nagyon is fogod érezni a hatást :)

2011. júl. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Tehát neked ez vált be. És tudom hülye kérdés, de mennyi idő az mire eredmény látható? Ha minden nap csinálom? 10 percet rászánok! Tényleg úgy el vagyok keseredve, pici a cicim, a terhesség alatt két számot nőtt most meg vissza. Rettenetes. :(
2011. júl. 14. 11:30
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyan az vagyok :)

Nézd, én napjában 2X vagy 3X csináltam ezt a bizonyos 10 percet, és pár nap múlva gyakorlatok közben én éreztem a különbséget, párom 1 hónap után észre is vette a változást :)

Egy idő után a melled "állagán" is érezni fogod, hogy nem olyan "folyós" hanem sokkal "tömörebb"


Sok sikert, remélem tudtam segíteni :)

2011. júl. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon sokat segítettél és reményt adtál, hogy nem kell eladnom a fél vesém egy pár ciciért :D
2011. júl. 14. 13:15
 5/10 anonim ***** válasza:

a torna ingyen van, ha pedig nincs súlyzód, 2 teli műanyag palack is megteszi, ráadásul napjában párszor 10 perc nem a világ :)


Sok sikert kívánok!

2011. júl. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Most persze még műanyag palackot se találtam (nesze nekem környezetvédelem) de találtam két jó vastag könyvet. :D

Persze ezt csakis akkor lehet mikor apa nem látja. Ne a folyamatos lássa hanem a végeredményt. Szőrtelenítésnél se lehet ott. :D

2011. júl. 14. 14:04
 7/10 anonim ***** válasza:

abszolút értelek, örülök, hogy tudtam segíteni :)

ha gondolod, majd írj meg priviben, hol tartasz, hogy haladsz, kíváncsi vagyok :)

2011. júl. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem tudom hogy kell írni neked :( Olyat még nem csináltam. Először is biztos veszek amint tudok ásványvizet. A kedvesem szereti, nekem meg kell az üveg :D
2011. júl. 14. 21:02
 9/10 anonim ***** válasza:

dorisz.vagyok@vipmail.hu

itt megtalálsz, és akkor nem kell itt dumcsiznunk :)

2011. júl. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 melcsiboszi ***** válasza:
ebből még én is okultam, köszike! :)
2011. aug. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!