Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vérdarabok? Normális ez?

Vérdarabok? Normális ez?

Figyelt kérdés
Az történt velem,hogy volt egy abortuszom,12.hét 1 nap -ra vették el tőlem a babát,fejlődési rendellenességek miatt.Akkor véreztem minden rendben volt , az orvos is ezt mondta.Aztán elkezdtem szedni a fogamzásgátló tablettát,most jött meg,ám előtte 2 nappal 2-3 cm vérdarab esett ki belőlem , tegnap semmi, ma reggelre megjött estére 3-4 cm volt már ez a vérdarab volt egy része sima , a másik durva fekete vérdarabos.Mit tegyek?
2011. júl. 14. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Holnap hívd fel a dokit. Talán lehet valami gyulladásod.
2011. júl. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi,felhivom mindenképp
2011. júl. 14. 23:25
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ab. óta ez volt az első menzeszed, akkor teljesen normális, nekem is ilyen volt.
2011. júl. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez volt az első,neked is nagy darabok jöttek ki ? :s
2011. júl. 14. 23:28
 5/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok, nekem is volt missed ab-om, talán mintha nekem is lett volna, de nekem a műtét után csak. 28 napra jött meg pont a műtéttől, akkor már normálisan. Én parázós vagyok, akkor fel is hívtam a kórházat, hogy ez normális-e.
2011. júl. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én is az vagyok,már most telefonálni akartam,de azért már későre jár..
2011. júl. 14. 23:46
 7/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nekem is az elsőnél nagy darabok távoztak, de engem műtét után felvilágosított a doki, hogy ez még az 1-2. menstruációnál előfordulhat, sőt az is hogy sok illetve elhúzódó vérzésed van.
2011. júl. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!