Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj van? 18 hetet betöltöttük,...

Baj van? 18 hetet betöltöttük, mikor pisilek, néha, kb 2 naponta vérdarabok jönnek ki? mi ez?

Figyelt kérdés

sziasztok


kb 3 napja volt az első, de csak pisiléskor nagyon ici pici vérdarab , nem alvadt van a wcbe....


és ma is volt


se a bugyi se a wc papír nemolyan soha....


mi ez?

eddíg csak 4dn mondták, hogy közel van nagyon a méhszájhoz a méhlepény és pihenjek sokat


ma még ki sem keltem az ágyból csak pisilni


mi ez???méhlepény???baj lehet belőle????


nem jöhet a hugycsőből?????

most nagyon beparáztamvolt ilyen valakinek?

nem fáj semmim, semmi más folyás, vagy tünet nincs, csak ez hogy pisilés után belenézek a wcbe és ott egy icic pici friss vérdarab


2009. jún. 15. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

én már dokinál lennék!

és nem megijeszteni akarlak, tényleg!!! de ha bármi ilyen van, akkor orvosnak mutasd meg magatokat! az a biztos!

2009. jún. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
AZONNAL MENJ ORVOSHOZ!!!!
2009. jún. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Midenképpen mej el orvoshoz!!

Sőt előtte hívd is fel, és kérdezd meg!!

Talán nincs nagy baj, amíg nem görcsölsz. Próbáld meg ezzel nyugtatni meagad, de szerintem jobb félni, mint megilyedni. Inkább fölöslegesen menj dokihoz százszor, mint egyszer későn!!!

Kívánom, hogy minden rendben legyen!!!

2009. jún. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én egy 10 hónapós gyerek apukája vagyok!

Szerintem ez nem természetes és én a párom azzonal elküldeném orvoshoz ebben az esetben, lehet hogy nincs baj de egy doki bíztos diagnozist fog neked mondani!

Reméljük nincs semmi baj, és a gyerekkkel is minden rendben, sok sikert hozzá!

2009. jún. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

most megyek a kórházba, párom megvárom míg hazaér

szerncsére a dokim van bent uhn


nagyon félek

egy babát már elvesztettem még 7 hetesen

2009. jún. 15. 10:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia Írd meg kérlek,hogy hogy vagytok.........
2009. jún. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

sziasztok!

megvolt az uh..szívverés tökéletes, baba mozog, jól van méhlepény mellsőfali(ez mit jelent???)és nincs leválás...


ennyi, semmi mást nem mondott, mondjuk sztk alapon ez is tökéletesen kielégít...rögtön elsőre behívott, mondta, ha meglesz az afp eredmény, hívjam és akkor lesz egy nagyobb vizsgálat...most csak uhzott...vizsgálat nem volt...


szóval ennyi, se pihi, se semmi...


én azért ma fekszem...


fura nekem ez az egész...honnan jön akkor ez az izé???

nem is szexelünk, nem is emelek...semmi extra...


valószínű felfázás?péntek egész nap kint ültünk mert kertiparti volt a 10 fokban ballagás miattlehet ott valami felfázás?de semmi fájdalom, semmi gáz a pisiléssel, azzal a különbséggel, hogy többet járok..ennyi


na mind1


most megnyugodtam a babánkkal minden rendben, a többi meg remélem kiderül jövőhéten

2009. jún. 15. 12:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Mellsőfali lepény nem a legjobb. A hátsófali "jobb", ha szabad ilyet mondani. Azért a mellsőfali lepény ténye miatt a biztonság kedvéért tényleg ne cipekedj és igyekezz nem túl sokat lépcsőzni, valamint pihenj amikor csak tudsz és ne szexeljetek. (Ez csak az én vélemény, jobb óvatosnak lenni. )
2009. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

örülök, hogy minden rendben van veletek! majd azért kérdezz rá, hogy mégis mitől lehetett ez a kis vérzés.


és pihenj amennyit csak tudsz.


első voltam

2009. jún. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat és a bíztatást


az a gáz hogy doki nem is mondja hogy ez baj lehet hogy mellső fali a méhlepény...


szex eddíg sem volt most 1x a múlt hét elején, de akkor sem volt semmi...


és a szex miért nem ajánlott???az orgazmus, vagy a fizikai érintkezés miatt???


lépcsőt meg sajna nem nagyon tudom elkrzülni,mert emeleten lakunk, tetőtérbe...mind1


igyekszem vigyázni

2009. jún. 15. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!