Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 hetes abortusz utan mennyi...

4 hetes abortusz utan mennyi idon belul lehet nemi eletet elni, es mennyire fajdalmas az abortusz?

Figyelt kérdés
Parommal ugy erezzuk, hogy meg nem vagyunk felkeszulve egy baba felnevelesre, ezert dontottunk abortusz mellett. Szerencsere koran eszrevettuk, igy meg picike. A neten sok mindent lehet olvasni, s mivel ez az elso abortuszom kicsit felek. Megkerlek segitsetek nekem.
2011. júl. 15. 07:44
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
36%

"Szerencsere koran eszrevettuk, igy meg picike."

Teljesen mindegy mekkora.

Olvass utána annak is, hogy milyen fizikai és lelki következményei vannak az abortusznak.

Időben vagytok, gondoljátok még át!!!

2011. júl. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
63%
Rögtön az jut eszedbe, hogy utána mikor szexelhettek újra?
2011. júl. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
74%
Annyira felelőtlenek az emberek, dehát ilyen a világ. Ne haragudj, hogy rosszindulatú vagyok, de én a helyedben máris elköttetném magam. Sok sikert.
2011. júl. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
93%

Nekem missed ab volt, utána 2 héttel engedélyezte az orvosom a házaséletet.

Az abortusz testileg nem igazán fájdalmas, a lelki része sokkal nehezebb. Bár ez meg emberfüggő.

2011. júl. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Mindossze ugy gondoljuk, hogy meg nem allunk keszen a szuloi szerepre. Inkabb nem vallalom most a picit, minthogy olyan anya legyek, aki mindenert a gyereket hibaztatja. Szerintem nem en vagyok az egyetlen aki 21 evesen nem akar anya lenni. Koszonom a megertest.
2011. júl. 15. 08:03
 6/38 anonim ***** válasza:
76%

volt már ezen az oldalon ilyen kérdés nem fog senki pátyolgatni főleg hogy sokan vannak itt akik hiába várnak rá.

talán 1-2 olyan lesz aki nem küld el melegebb helyre.

ezt a kérdést meg tedd fel akkor hogyha "megvolt"

lelked is megnyugodott

és még kedved is lesz hozzá.

:(

2011. júl. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
48%

Ezz az oldal tele van konzervatív erkölcscsőszökkel, akik a 10. gyereküket is megtaranák, aztán itt sírnának, hogy éheznek.

21 évesen én sem tartottam volna meg, nagy semmire, de a természzet megoldotta a dolgot.

2011. júl. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim válasza:
23%
Már ne haragudj! 21évesen nem tudnátok egy gyereket felnevelni?! Az én testvérem 22 évesen fogja szülni az első gyermekét, és meg se gondolták volna az abortuszt. Nem igaz hogy ennyire felelőtlenek vagytok!
2011. júl. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Igen, talan ezert van az, hogy az utcan mikor menyek mas nincsen csak egy anya rangassa/kiabal a gyerekkel, es mas nincsen csakhogy fiam "nincs". Na az ilyenek lattan megy el az anyasagtol a kedvem. Ez a felelotlenseg, nem az amit en teszek.
2011. júl. 15. 08:28
 10/38 anonim ***** válasza:
80%
Én majdnem meghaltam. Sírtam előtte, és amikor altatás után visszavittek a kórterembe, arra ébredtem, hogy nem kapok levegőt, a kezeimet láttam, görcsben álltak, meg sem tudtam mozdítani, és kapkodtam levegő után. Akik velem voltak, egyszerre kapták le a nővérhívót. Akkora pofonokat kaptam az ápolónőtől... Meg valami injekciót hozott gyorsan. Jól gondold meg, mit teszel! Lelkileg is padlón lehet ám lenni utána hónapokig. És az ember sose felejt.
2011. júl. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!