Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha el kell távolítani a az...

Ha el kell távolítani a az lehalt magzatot az ugyan olyan mint egy abortusz? Mennyi időt kell a kórházban tölteni és mennyire fájdalmas eljárás (mármint fizikailag)?

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

gyakorlatilag nincs különbség az eljárásban attól függetlenül, hogy élő vagy halott magzatról van-e szó (persze orvosi értelemben gondolom).


fájdalom meg mindenkinél más, mert kitágítják a méhszájadat, az a kórháztól függ, hogy milyen módszerrel, ezt általában feszülés és fájdalom kísérheti, de van aki semmit nem érez. mivel a műtét altatásban zajlik gyakorlatilag nem fáj, utána egy kellemetlenebb mensihez hasonlít. pesten sok helyen nem is kell bent aludni ha nem akarsz és reggel csinálják, csak az altatás miatt kell egy pár órát bent feküdni.


kitartást hozzá! sajnos szövődmények lehetnek, és állítólag a méhszájnak sem tesz jót ez a mesterséges tágítás, ezért ha elhal a magzat várnak általában, hogy vagy felszívódik, vagy megjön a vérzés és magától kiürül.

2009. okt. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyan olyan, a művelet teljesen ugyan az, mintha egy abortuszt csinálnának.

Én pár óra múlva hazamehettem, igazából fizikai fájdalmam nem nagyon volt, inkább a vérzés volt néha kellemetlen.

Amúgy az elhalt magzat utáni bánat minden fizikai fájdalomnál jobban terhelt. De azóta sikerrel jártunk és 9 hét múlva várjuk a kisfiunkat:)

2009. okt. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zajácz Barbara válasza:
Igen ugyan az nekem is volt sajnos múlt hónapban de én csak három napig vérezgettem azóta még nem jött meg a menszeszem
2017. aug. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!