Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés után? Három hónapja...

Vetélés után? Három hónapja volt egy vetélésem 12 hetesen. A műtét után 4 hétre megjött, ami három napig tartott, de azóta semmi! Már lassan kétszer kellett volna elvileg megjönnie! Terhes nem vagyok, mert csináltam már egy pár tesztet.

Figyelt kérdés
Szeptembertől lehetne újra próbálkozni, de így nem tudom még azt sem, hogy kb mikor van peteérésem, ha egyáltalán van?! Ha valakinek van ilyen tapasztalata az írjon! Dokihoz jövőhéten hétfőn megyek!
2009. aug. 26. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen fordulj orvoshoz. Nekem is most volt volt vetélésem, és azt mondták, hogy az első menstruációm után menjek vissza ellenőrzésre, itt kiderülhet az is, hogy a hormonjaiddal van probléma, akkor azt beállítják, de az is, hogy mégis terhes vagy. A nővérem is így járt, az otthoni teszt nem mutatja ki mindig a picit, és vetélés után könnyebb teherbe esni, állítólag. Remélem ez utóbbiról van szó. Minden jót!
2009. aug. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2009. aug. 26. 11:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem sem akart megjönni műtét után. (sajnos nekem elhalt és be kellett fejezni a terhességet)

A doki megvizsgált és azt mondta, minden rendben csak nehezen regenerálódik a szervezetem.

Én vettem gyógyteát. Cickafart és palástfű teát kevertem és ittam minden nap 3 csészével.

4 nap alatt meghozta a mensit.

Utánna meg lehet inni segít teherbe esni. Elöször a cickafark teát, kb félidőig, utánna palástfő teát.

sok sikert

11+5 hetes kismami

2009. szept. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az elöző vagyok az jutott még eszembe, hogy én később használtam barátcserje kapszulát. Az a hormonokat szabályozza a szervezetedben.
2009. szept. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. szept. 3. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!