Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő kell egy korai...

Mennyi idő kell egy korai vetélés után a szervezetemnek, hogy minden helyreálljon (nem volt műtét, vérzéssel távozott)? Úgy izgulok, hogy a következőnél is gond lesz, ezt a félekmet le lehet győzni vagy ez még meg nem szülök addig így lesz?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 08:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Jogos a félelem,nekem is így van a 6 hét a minimum,kell a regenerálódáshoz.
2009. jún. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia, àltalàban a màsodik vérzést kell megvàrni! A félelmet meg küzd le valahogy, s csak jora gondolj, ja és ne görcsöljetek rà! Tudom könnyü mondani, megtenni annàl nehezebb, mi is ebben a cipöben jàrunk! Màr 3. honapja probàlkozzunk, s mindkétszer nagy csalodàs mikor megjött, az elsönél sirtam is! :) Ja és igyàl cickafark és csalàn tea keveréket, az segit a kismedencét rendbe rakni! :) Nyugi, minden rendben lesz! :)
2009. jún. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem múlthéten pénteken kellett dokihoz mennem,mert elment előtte a babám.korai terhesség volt,egy napig véreztem,egyben kijött minden.Megnézett uh-val,mindent rendben talált,azt mondta tiszta a méhem,és hogy van egy 3mm tüszőm...szóval most teherbe tudnék esni majd.Ezt ő mondta,viszont hogy "pihenni kéne"azt nem említette.Szóval szerintem próbálkozhattok ti is!!!

Baj bármikor előfordulhat,de ne erre gondolj folyton!!!

Nem szabad!!!És ne add fel soha...

Nálunk már a második baba lenne...

2009. jún. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is két baba ment már el, és mindkettő a 6. héten. Az első után azt mondták nem kell várni próbálkozzunk nyugodtan, mert nem volt kaparásom. Ez volt március elején, és most júniusban! elment a második baba is. Az ügyeleten nem a saját orvosom vizsgált és ő azt mondta várni kellett volna legalább 3 hónapot, ő óvatosabb "duhaj".
2009. jún. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sokan nem is tudják, hogy elment a baba, mert picit késik a menszi (nem csinálnsk tesztet, csak egy héttel a várt piri után, és...), és azzal távozik is. Szóval nyugodtan próbálkozzatok, ha a dokid esetleg nem tiltotta meg!
2009. jún. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!És nagyon-nagyon sajnálom,hogy ilyen sokan vagyunk akik ezzel a problémával küzdünk.A dokim amúgy 2 hónap várakozást említett,nem mert bajom van csak,hogy az immunrendszerem erősödjön. Mindanyiótoknak kívánok pozitív teszteket utána pedig:teljesen problémamentes terhességet+makkegészséges babákat!!!
2009. jún. 30. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!