Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Korai közös gyereket válallni...

Korai közös gyereket válallni 5 hónap együtt járás után, ha teljesen jól működik a kapcsolat és mind a ketten benne vagyunk már a korban?

Figyelt kérdés
A párom 35 én pedig 27 éves vagyok, és nagyon boldogok vagyunk,úgy érezzük megtaláltuk az igazit egymás személyében, és mind a ketten nagyon vágyunk már babára.Őszinte válaszokat várok.
2009. ápr. 1. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nektek kell érezni. Ha úgy érzitek elég komoly a kapcsolat mért ne. Ha évekig együtt van két ember, akkor sincs garancia, hogy ez így is marad. És ezt most minden rosszindulat nélkül, nem biztos, hogy rögtön összejön a baba, lehet, hogy csak pár hónap múlva esel teherbe.
2009. ápr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2(!)hét eggyüttjárás után döntöttük el hogy összeházasodunk,4 hónap után abbahagytam a tabletta szedését,most 33 hetes terhes vagyok,és nagyon boldog!!:-) ismerek olyat aki 7év eggyüttjárás után házasodott össze és vállalt babát,azért hogy fél év után szétköltözzenek...sok boldogságot nektek!
2009. ápr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre tényleg nincs recept. Viszont még nem vagy elkésve. Én talán még várnék pár hónapot. Együtt laktok?
2009. ápr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen már 2 hónapja együtt élünk. :)
2009. ápr. 1. 16:15
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 29 vagyok, párom 31.

Tavaly előtt jaunárban megismerkedtünk a neten. Ő győri én pécsi. 1 hétig csak cheten beszélgettünk, majd találkoztunk és 4 napot töltöttünk együtt. Azátn minden hétvégén találkoztunk, és áprilisban úgy költöztem hozzá, hogy 6 hetes felmondási időt töltöttem le a munkahelyemen.

Májusban már nem védekeztünk, szeptemberben megfogant a lányunk. Januárban, a megismerkedésünk évfordulóján összeházasodtunk, júniusban megszületett lányunk, és november óta megint nem védekezünk, várjuk a kistesót:-)

Szóval nincs lehetetlen:-)

(írj nyugodtan egy privit, ha gondolod:-)

2009. ápr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem korai:)

A barátnőm két hét ismerkedés után elköltözött a világ másik végére egy pasival. Fél év múlva terhes volt. Évek teltek el, imádják egymást, boldogok!

Azt mondta az első két hétben tudta, hogy ez egy életre szól, akkor minek faxnizni:)))

Sok boldogságot nektek is!

2009. ápr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!