Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » ÁEK-ban (régi MÁV kórház)...

ÁEK-ban (régi MÁV kórház) tényleg nem mehetnek 14 éven aluliak a látogatófolyosóra SEM? Apa pedig a szülés után foghatja meg a babát, legközelebb pedig csak amikor hazamegyünk?

Figyelt kérdés

3 éve is ott szültem, de akkor a lányom a korára került, ott pedig napi egyszer fél órára apa is bejöhetett babázni - persze védőöltözetben, kézfertőtlenítés után. Pedig ott sem egyedül volt a lányom egy szobában, hanem 3-4 baba "osztozott" a szobán.

A lányomnak meg már ígérgetjük, hogy jöhet be minket látogatni... annyira várja...:(

Tudtok vmi biztatót mondani?


2011. júl. 18. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Van egy leírt szabályzata a kórháznak.

Ez alapján nem mehet be 14 év alatti,és apa is csak fél órát lehet a szobában naponta, a látogató folyosón a többi látogató.


Én 2 éve szültem, akkor azt láttam,hogy kisgyerekek szaladáltak a folyosón.

A szobába amennyire láttam tényleg nem ment be senki, csak apukák, oda az én párom is bejött.


Sajnos azóta olvastam már olyan történeteket,hoyg roma családoknál szokásos módon az egész família bevonult nem a folyosóra hanem a kórterembe is... :-(


Szóval annyira nem tartják be szigorúan,de pl akkor a szobából nélunk apukán kívül kiküldtek mindenkit!

Ezzel mondjuk maximálisan egyet is értek.


De szerintem a folyosóra beengedik majd...

2011. júl. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Még annyi,hoyg ha a lányod is megy akkor a szobába tuti nem mehet be, de ha ott van akkor apa sem tud bemenni mert hát ót addig kizájátok?

De ennyi biztonságot megér az egész szerintem...hog csak a folyosóról nézi meg...

2011. júl. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Nyilván nem zárjuk ki addig a lányunkat :) Lesz "pesztrája", szóval úgy gondoltuk, hogy mindennap bejönnek 15-20 percre (még sokat is mondtam, sajtkukac a drágám), megszeretgetem, megölelgetem, megnézi tesót az ablakon keresztül, apa pedig előtte vagy utána bejön még egyszer egyedül, addig rá vigyáznak otthon. Azt én sem szeretném, ha a szobába bejönne, mert még kis virgoncka, hadd pihenjen mindenki. :) De a szabályzatot olvasva nem láttam, hogy apa bejöhetne (más elég, ha az ablakon keresztül nézi)... 3 éve császároztak, épp hogy leraktak az ágyra este fél 10-kor, férjem hozta utánam a cuccaimat. Éppen hogy egy puszit tudott adni, és már zavarta ki a nővérke, merthogy szoptatós anyák vannak a szobában... na ez elég szarul esett... Másnap meg láttam, hogy sorban jönnek a látogatók a szobatársamhoz :S

Szóval azt tudom, hogy stikában bejöhetne, de én elég élhetetlen vagyok :), nem lelkesedek a szabályszegésért - BKV-n sem tudok bliccelni...

de ha van ez a félóra, ez nagyon jó...

2011. júl. 18. 22:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok szintén.

Szerintem így menni fog ahogy te eltervezted.

Mondom, én láttam gyerekeket a folyosón.


A szabályzat pedig régen is így volt, ezt az apás fél órát sem ebben olvastam,hanem ott adtak egy papírt amikor a kórterembe kerültem,abban volt leírva a papás félóra.


Az a baj,hogy szerintem azon múlik,hoyg éppen milyen nővérek vannak akkor mikor látogatás van, meg hoyg épp jár-e arra valaki, meg a szobatársak toleranciáján.


Remélem jól alakul majd nektek, könnyű szülést kívánok.


Ui: én januárban fogok szintén másodjára ott szülni, én még ezeken felül pluszban az influenza járványtól is tartok - mert olyankor teljes osztályzár van!

2011. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia,a szabályzat szerint fél óra van az apáknak a szobába engedélyezve,de a folyosón lehet látogatni,ami közvetlenül a szobából nyílik.Szóval az akkor hat éves lányom is bent ült minden nap legalább fél órát,de lehet,hgoy többet is,a szobatársaim családja is ott volt.Nem szóltak,hiszen nem mindig járnak be a nővérek.Természetesen az ajtót becsuktuk,így akkor szóltak a nővérek,ha éppen bejöttek valamiért és ha már nagyon sokan voltak a szobába,de akkor sem mindig.Tehát nagyon elnézőek,én sem tudok bliccelni,de ha le is csesztek minket,azt is nagyon finoman tették.Tehát emiatt ne aggódj szerintem!
2011. júl. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!