Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak még itt olyan anyukák,...

Vannak még itt olyan anyukák, akiknek a gyerekeit csak akkor látják a nagyszülők, nagynénik amikor viszik hozzájuk?

Figyelt kérdés
15 hónapos a fiam, de egy kezemen meg tudom számolni azt, hogy hányszor voltak nálunk. Más is van így vele?
2011. júl. 20. 21:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
hát, az én fiam nagyszülei se nagyon jönnek külön ezért, de nem is zavar különösebben. Eddi egyetemre jártam, egyik héten anyósom jött hozzánk vigyázni rá, másik héten én vittem anyukámhoz, míg órán voltam. Megoldották szó nélkül, imádják a fiamat. De magától egyik se jönne, pedig egyazon városban lakunk, igaz, a város különböző pontjain. Furcsa is volt nekem, hogy szülés utáni hetekben váltásban jártak hozzánk babalátogatóba, kb. 1 hónapig. De nem is hiányzik, hogy idejárjanak, meg aztána házunk sincs kész, így rendesen megvendégelni sem tudom őket.
2011. júl. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!