Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez kész rablás szerintetek is?

Ez kész rablás szerintetek is?

Figyelt kérdés

[link]

Kérdőjel nélkül nem engedd kiríni a piacon 500ft lehet megkapni itt 800ft :(


2011. júl. 21. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezért kell szemfülesnek lenni és utánajárni a dolgoknak, és érdemes több helyen körbejárni.

Az eladó részéről pedig megértem, hogy drágábban adja el, mert nem minden vásárló szemfüles. :)

2011. júl. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda észrevétel! Ezért kiírni egy kérdést. Bárhova mész mindenütt találkozni ilyennel, mindenki annyiért árulja a cuccait amennyiért el tudja adni.
2011. júl. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Ő is 500ért veszi... Sokszor nekem is kedvem lenne írogatni a kedves eladóknak hogy nézzenek már utána hogy mit mennyiért lehet kapni és utána írjanak ki egy árat. Nem egyszer találtam olyat pl. hogy a használt pont ugyanannyiba került mint a boltban a vadi új.
2011. júl. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne kész rablás? Gondolom ő is beszerzi valahonnan, és ráteszi a hasznát! Ez a világon mindenütt így van, mindenhol. Még a kenyérrel is ugyanez a szitu!
2011. júl. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem rablás, akinek drága, az nem veszi meg.

Maximum az eladónak nem lehet túl sok haszna belőle, mert boltban olcsóbb, de vannak, akiknek ez nem tűnik fel.

Kissé buta ötlet úgy eladásba kezdeni, hogy nem rendelkezik az illető olyan "lelőhellyel", ahol ő maga a bolti árnál olcsóbban juthat hozzá. Mivel csak így lenne értelme a dolognak.

2011. júl. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elárulnátok nekem, hogy hol lehet úton-útfélen falimatricákat venni? Szeretnék a gyermekeim szobájába, de én nem látok sehol. Vidéki városban lakunk. Köszönöm!!!
2011. júl. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Aki nem tud kimenni a piacra és hajlandó ennyit fizetni érte, az itt veszi meg. Semmi sem kötelező. Ugyanazt a tejet is lehet az egyik boltban x forintért, a másikban x+40 forintért venni.
2011. júl. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

14.36.-osnak

Nem tudom felétek van-e Ázsia Center,mert ott lehet kapni nagyon szépeket.Én is ott vettem a lányom szobájába.

2011. júl. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nincsen nálunk Ázsia center.
2011. júl. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szolnoki és környékén igen de azért majd duplájáért adja 800ft a piacon meg 400- 500ft :(
2011. júl. 21. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!