Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülészeti, nőgyógyászati...

Szülészeti, nőgyógyászati klinikán dolgozók, vagy védőnő segítségét kérhetném?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Írhatnál konkrét problémát, mert így nem igazán lehet segíteni :)
2011. júl. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak privátban írhatom le...
2011. júl. 21. 19:04
 3/7 A kérdező kommentje:

...legalábbis nem hiszem, hogy itt írhatok a problémámról.

Tudom, így nem szabályos, de reménykedem benne, hogy fel tudom venni valakivel a kapcsolatot, aki szülészeten dolgozik.

2011. júl. 21. 19:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Pedig sokkal egyszerűbb lenne, ha itt leírnád, mintha sokaknak privátban írod, és lehet, nem is tudunk segíteni. Anonim az oldal :)
2011. júl. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Arról van szó, hogy nagyon régóta várunk örökbe fogadható kisbabára, és szerettem volna megkérdezni, hogy nincs-e a páciensek között olyan nő, aki nyilvánvalóan örökbe akarja adni a babáját...

Nagyon kétségbe vagyok esve, már nem tudom, hogyan próbálkozhatnék, hogy előrébb lendítsem a folyamatot.

2011. júl. 21. 19:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem javaslom a hivatalos út megkerülését. Vannak alapítványok (elsősorban a gólyahírt ajánlom) és van a titkos örökbefogadás is a TEGYESZen keresztül, kapni fogtok babát.
2011. júl. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nincs szó a hivatalos út megkerüléséről:))

A TEGYESZ-nél 4 éve "állunk sorba", alapítványhoz is be van adva a kérelmünk, de nem jutunk előrébb.

Tehát minden hivatalos papírunk megvan ahhoz, hogy örökbefogadjunk, és ha lenne egy anyuka, aki lemond a babájáról, mi örökbe is fogadhatnánk, minden gond nélkül.

Kivárni a sorunkat... el sem tudom képzelni, mikor szólnak már, hogy van babánk.

Ezért fordultam hozzátok segítségért. Semmiféle "illegális" nincs ebben.

2011. júl. 21. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!