Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek nincs gyereke, az...

Akinek nincs gyereke, az miért van rosszul attól, ha egy kisgyerekes szinte csak a gyerekéről beszél?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 3. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ez olyan, mintha egy vaknak festményekről mesélnél. Valószínüleg egy idő után unalmas. Én igyekeztem, hogy ne így legyen (márcsak azért is, hogy az én fejemben se csak a gyerek legyen), az elsőnél még nehéz volt, a többieknél már könnyű.
2009. ápr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én meg tudom érteni. Nem csak a gyerekről lehet beszélni. A legtöbb barátnőmnek nincs gyereke. Elmesélem mi van vele, stb., de aztán másról is beszélgetünk. Meg is őrülnék, ha csak erről tudnék beszélni.

Legjobb barátnőm pl. full sportbu.zi, de engem ez hogy is mondjam, marhára untat. Meghallgatom persze amit mond, de aztán olyasmiről beszélgetünk, ami mindkettőnk számára érdekes.

2009. ápr. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 gyerkőcöm van,de idegbajt kapok azoktól az anyukáktól,akiknek nincs más témája...a barátnőmnek is van babája,ettől függetlenül annyi mindenről tudunk beszélgetni.Persze,az első a baba-kié hol tart,mit eszik,melyik pelus jó stb.-de aztán "lapozunk".Másnak ez unalmas lehet,pláne,h át se tudja érezni,mivel fogalma sincs miről beszélsz.Te nem unnád,ha egy kutyatartó ismerősödnek más témája nem lenne,csak a kutya?És valljuk be,nem sok embert érdekel-és talán gyomorforgatónak tartja-h a kicsike aznap hányszor és milyet kakilt,vagy túl sokat evett,ezért vissza bukta a kaját,stb.
2009. ápr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még a pocakban van a kisfiam, de sokszor már én érzem kellemetlennek, hogy folyamatosan róla beszélünk. Kérdezgetnek, válaszolok aztán témát váltunk. Ne értsetek félre, nagyon várom a babánkat, nagyon imádom már most és szeretek róla beszélni, de egyet értek azzal, hogy nem erről kell csak beszélni a barátnőkkel, főleg akinek nincs is gyereke! Érdekli őket a picúr és én is, hogy hogy vagyunk, de én sem szeretném őket untatni! :)
2009. ápr. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!