Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek igazam van, vagy...

Szerintetek igazam van, vagy csak túlreagálom a dolgot?

Figyelt kérdés
Érdekelne, mit gondoltok erről. Reggel fogorvosnál jártunk fogat húzatni, majd 20 perc után körbe letörte a fogamat és közölte, hogy szájsebészet.Erre fel én átmentem egy másik fogorvoshoz, aki kereken 1 óra kínszenvedés és szitkozódás alatt 4 darabban szedte ki az össze vissza letört fogamat. Mondanom sem kell, iszonyatosan fájt 3 érzéstelenítővel is, szó szerint kitépte a számból. Nem bírtam beszélni, nyelni, semmit sem. A párom éjszakára ment dolgozni, embereket vitt, csak reggel jön. Én megkértem, hogy ne menjen már el, mert segíteni kellene nekem itthon a gyereket ellátni meg a háztartást. Kikerülte a választ, elment. Erről tudni kell, hogy családi vállalkozásban dolgozik, ha nem megy akkor megy helyette más. Ami rosszul esett, hogy máskor ha csak nincs kedve menni akkor itthon marad, de most hogy szükségem lett volna rá valóban, elment. Édesanyám jött át segíteni, olyan rosszul voltam, még a gyereket sem tudtam felemelni. Még mindig nem megy sem a beszéd, sem evés, ivás, semmi. Csak én reagálom túl?
2011. júl. 22. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Igazad van! Én se örültem volna, ha kérésem ellenére itthagyott volna a férjem ilyenkor. Főleg, h indokolatlanul sose kértem tőle, hogy maradjon velem itthon (csak egyszer egy kockázatos nőgyógyászati beavatkozásnál kértem meg erre).


De annyira nem nagy "ügy", hogy most örök harag, meg válás legyen, de pár nap duzzogást megér! :) Engeszteljen ki! :)

2011. júl. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem az, hogy nagy ügy, csak kivételesen tényleg szükségem lett volna rá, mert valóban nagyon megszívtam és nem tudtam még a gyereket sem rendesen ellátni. Már nem haragszom, csak bosszant a dolog, ezért is kérdeztem meg.
2011. júl. 22. 23:21
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Persze, persze, nem azt mondom, hogy nem nagy ügy, csak hogy válást nem ér meg a dolog! :)) De azért fölöttébb bosszantó, és nyugodtan mondd is meg neki! Fordított esetben vajon ő hogy reagált volna?
2011. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Hát megértelek, ez engem is bosszantana.

Tisztában volt vele, hogy MENNYIRE vagy vacakul? Vagy csak azt látta, hogy fáj fáj, de azért annyira nagyon nem? Bár én nem tudom, hogy működik ez a pasiknál, vagy konkrétan a te férjednél, hogy mennyire van beleérző képességük/képessége.

2011. júl. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Hát ha én vacakul vagyok, semmi kedvem a gyakorira meg máshová írogatni...

Nos ezek szerint mégsem voltál annyira rosszul, így én a férjednek adok igazat, mert dolgozni és pénz keresni kell a te állapotodtól függetlenül...

2011. júl. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó. Én úgy gondolom, a kettőnek semmi köze nincs egymáshoz. Mivel nem olyan gondom van, hogy szédülök, rosszul látok, hányingerem van stb. Ez teljesen más, de minden bizonnyal fogalmad sincs és ne is legyen róla. Fekve pötyögni néhány mondatot nem áll kapcsolatban a fájó arccal. Vagy te olyankor még feküdni sem szoktál, vagy tv-t nézni?
2011. júl. 23. 12:42
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nekem igazán fáj valamim, akkor csak fekszem, nem tv-zek, nem pötyögök, mert nem tudok arra koncentrálni.

Én amúgy nagyon is tudom, milyen a fogprobléma. Volt már benne részem elégszer, köztük egy 8 tagú híd csináltatással, ami szintén nem leányálom és hetekig(!!!) tart, mellette elláttam a mindennapi feladataimat és dolgozni jártam (kemény fizikai munkába, ahol emelgetni kellett) és nem sajnáltattam magamat.

Most is voltam nemrég, szájsebészeti beavatkozás lett a vége, hazajöttem és folytatódik tovább az élet, itt a fiam, a férjem dolgozni jár, el kell látni a háztartást. Szedj gyulladáscsökkentőt, öblögess chlorhexameddel, hamar elmúlik, összehúzza a sebet. Amúgy a hajolgatás többet árt, mint az emelgetés.

2011. júl. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!