Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom? Vagy nekem lenne...

Túlreagálom? Vagy nekem lenne igazam?

Figyelt kérdés
Párommal 5 hónapja vagyunk együtt. Az egyik legjobb barátja az egyik exe, akivel ha nem velem, vele van. Mikor szóltam neki csak annyit mondott h nincs és nem is lesz köztük semmi és én vagyok a legfontosabb, de mikor kérdeztem hogy miért szakítottak nem akarta elmondani, mondván nem szereti belekavarni a múltat a jelen kapcsolatába, holott más exeit elmondta. Mondtam neki hogy biztos csak azért nem mondja el mert még mindig ilyen jóban vannak, ezt elismerte. Végül nem faggattam, de úgy érzem hogy kitért ezzel és ő fontosabb neki. Tényleg sokat vannak együtt, kulcsa is van, és bármikor ha nem velem akkor vele van. Akar ő velem lenni de én nem mindig érek rá, és nem is mondhatom azt neki h ne találkozzanak, csak annyit mondtam hogy ne ennyit. Nem kéne zavarjon? Próbáltam már de 2 napja megőrülök tőle (még nem beszéltem vele azóta erről, előbb tudni akarom hogy hülye vagyok-e hogy ez zavar)
2010. dec. 9. 12:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
68%

Határeset.

Tudni kéne, mi van a háttérben. Lehet, hogy valóban csak jóban vannak (nekem is van ilyen exem, sülve-főve együtt vagyunk, de mint pasi egyáltalán nem érdekel), de az is lehet, hogy még mindig szeretik egymást.

Na de akkor meg miért szakítottak?

2010. dec. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
86%
Kérdezd meg a párodtól, hogy ő fordított helyzetben hogy érezné magát! Szerintem őt is zavarná, ha több időt töltenél az exeddel, mint vele...
2010. dec. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy kulcsa is van???Én ezt nem tolerálnám egy percig sem.
2010. dec. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Az exének is van párja. Ezért sem értem a dolgot. Nem attól félek hogy megcsal, csak zavar hogy mégiscsak egy exe mert még ha csak sima barát lenne...
2010. dec. 9. 13:04
 5/33 A kérdező kommentje:
Kulcsa azért van mert gyakran nincs otthon és legyen aki ránéz a házra.
2010. dec. 9. 13:05
 6/33 anonim ***** válasza:
86%
Nekem is az egyik exem a legjobb barátom. Korábban sokat voltunk együtt, együtt buliztunk, délutánonként átjött, vagy én hozzá. Ha úgy alakult,akkor ott is aludtam, de a szakítás után soha nem volt már köztünk semmi. Aztán megismertem a jelenlegi párom, bemutattam őket egymásnak. Persze a páromnak nem tetszett, hogy az exel ilyen jóba vagyok, ezért én változtattam is ezen. Nem találkozunk már napi szinten, nem alszom ott. Ettől még ugyan olyan jó barátok vagyunk, de így a párom is nyugodtabb. Nincs féltékenykedés.
2010. dec. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
20%
A férjem is barátkozik az exével, nekem is van egy exem, aki jó barát. Szerintem ez normális. Én nagyon morcos lennék, ha valaki korlátozni akarna. Régen rossz lenne, ha csak azért nem csalna meg a férjem, meg eltiltom az exétől. Ilyen hűségből (ahol nincs kísértés), köszönöm, nem kérek. :)
2010. dec. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Beszéljem meg vele hogy ne napi szinten? Vagy ne tegyek semmit mert nem szólhatok bele? Össze akarunk nemsokára költözni de ha ez fog menni akkor is akkor felejtős. Azért van vele ennyit mert nincs mása csak néhány barátja. Mondtam neki h ismerkedjen, de azt mondja elég neki ennyi is... Miért nem fogja fel hogy ennyire bánt?! Neki se esne jól, ha nekem akár vadidegen is ír facebook-on, már mondja h tiltsam le meg h rám se nézzenek... Mikor exem írogatott is zavarta... Tényleg nem féltékeny vagyok csak azért zavar...
2010. dec. 9. 13:14
 9/33 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem valamit tuti érez iránta!:S

Én ezt nem tolerálnám!

Nehogy már majd nem annyit legyen vele mint veled!

2010. dec. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
97%

Most én egészen más véleményem leszek:


Nem tartom normálisnak, elfogadhatónak sem. Nálam ez nem müködhetne.

Ha téged zavar, akkor ne türd, semmit sem muszáj.

Ha nem változtat rajta akkor nyugodtan hagyd el.

Figyelj ők előtte kapcsolatban voltak, szex is volt, valamikor tetszettek is egymásnak, én azt gondolom, h ha megmarad a jó viszony esetleg barátság, az oké. De ez amit leírtál , ez már több, én abban sem lennék biztos, h nincs köztük szex. Sajnálom, de ha bármelyik férfiból indulok ki, akkor nem csak azért találkozik vele, h sakkozanak! Bocsi ha kicsit nyers vagyok, de nekem ez a véleményem! L

2010. dec. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!