Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlreagálom? Vagy igazam van?

Túlreagálom? Vagy igazam van?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátnőmről van szó... Nemrég szakítottam a volt barátommal, akinek máris lett egy új barátnője. Eddig a barátnőmmel együtt nevettünk rajtuk, most meg azt vettem észre, hogy sokszor beugrik a volt barátom mostani csajához a munkahelyére, meg elhívta őket strandolni, írogat neki mindenhol, hogy milyen szép... Előtte meg nekem mondta, hogy milyen duci a csaj, meg hogy nem is néz ki olyan jól, mint a képeken... Rosszul esik, ráadásul amióta "jóban van" ezzel a lánnyal, azóta velem tök furcsa lett, ha nem tudok azonnal találkozni vele, megsértődik, mindig mindenért húzza a száját velem kapcsolatban, ha más barátnőimmel vagyok, egyből hisztizik, hogy őt elhanyagolom (...), és egyre többször dörgöli az orrom alá, hogy a volt barátom és a mostani csaja sokkal jobban összeillenek, mint a volt barátom és én... Lehet, hogy igaza van, de miért kell az orrom alá dörgölni ezeket? Olyan rosszul esik... :( Ráadásul most, hogy jóba lett ezzel a lánnyal, úgy érzem, egy kicsit hátba szúrt...
2011. júl. 11. 21:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Te akartál szakítani a barátoddal, vagy ő hagyott el?
2011. júl. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég furcsán viselkedik a barátnőd...nekem nem kéne ilyen "őszinte" barátság...Hanyagold.
2011. júl. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én szakítottam vele. Aztán a barátnőm kinevette a volt barátomat és a mostani csaját, most meg nagyon jóba lett a lánnyal... A volt barátommal előtte is jóban voltak, de nem ennyire...
2011. júl. 11. 21:50
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerelmes a volt barátodba. Szerintem. Lehet, h magának se vallja be, de nekem ez ugrott be mindjárt. Általad már nem lehet a közelében, így az új csajhoz csapódott...
2011. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Ha te már nem akartál járni a sráccal, akkor bizonyára nincs bánat benned amiatt, hogy már nincs veled. Ha jószívű lány vagy, akkor örömmel jót kívánhatsz a volt pasidnak, akivel szép perceket éltél át. Ha pedig nem foglalkozol velük, akkor lehet, hogy mindegy lesz, a barátnőd barátkozik-e velük is. Lehet, hogy a barátnőd rájött, hogy tévedett a lánnyal kapcsolatban. Először rosszat mondott róla, de aztán megismerte, és megváltozott a véleménye. Nem biztos, hogy az "orrod alá dörgöli" hogy jobban összeillenek, csak észrevette és megmondja. Ha neked már nem kellett a pasi, akkor örülj, hogy mással jobban összeillik! Inkább magadra figyelj, keress hozzád illő srácot, hogy a barátnőd a volt pasidnak is örömmel újságolhassa, hogy Te is milyen hozzád illő társat találtál.
2011. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én még szerelmes voltam a volt barátomba, amikor szakítottam vele, mert egyre többet vitáztunk, és úgy éreztem, hogy nem szeret... Lehet hogy igazad van utolsó, és megváltozott a lánnyal kapcsolatban a véleménye, csak rosszul esik, hogy egyre többet keresi annak a lánynak a társaságát, engem meg folyton csak oltogat, meg sérteget. A volt barátomat előttem ölelgeti, a csajjal csomót beszélget... Egyébként nem hiszem, hogy szerelmes lenne a volt barátomba, mert a barátnőmnek már egy éve van barátja, együtt is laknak és nagyon nagy a szerelem közöttük. :)
2011. júl. 11. 22:20
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha téged sérteget, akkor kérd meg, hogy ne tegye, mert rosszul esik neked, amit mond. Lehet, hogy ő észre se veszi, hogy rosszat szólt. Megkérheted arra is, hogy ne beszéljen a volt pasidról és az új barátnőjéről, mert téged ez a téma nem érdekel.
2011. júl. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megpróbálom, köszönöm!!
2011. júl. 11. 22:28
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon érdekes eset. Ahogy egy előttem szóló is mondta, a barátnőd szerelmes a volt barátodba, és ezért pártolt át hozzájuk. Mindenesetre szerintem egyenlőre hanyagold ennek a hölgynek a társaságát, nem veszíthetsz semmit. Biztos nehéz lesz, mert a szavaidból azt veszem ki, h igazi barátként tekintesz erre a lányra, és te is úgy viselkedsz vele. De hidd el, ha ő nem így érez irántad, akkor jobb minél hamarabb túllépni a dolgon.
2011. júl. 12. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem is szerelmes a volt barátodba és ha más nem, tudat alatt azért van jóban a mostani bnőjével, hogy a srác közelében lehessen akár csak mentálisan is

és az is igaz lehet, hogy ezt még saját maga sem látja át esetleg

2011. júl. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!