Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Munkába állt anyukák, adnátok...

Munkába állt anyukák, adnátok tippeket?

Figyelt kérdés

Ti hogyan teszitek gördülékenyebbé a hétköznapokat? Hogyan osztjátok be a házimunkát? Kb hogyan telik egy átlagos napotok?


(Nem érzitek úgy, hogy képtelenség egyaránt megfelelni a munka-gyereknevelés-háztartás-párkapcsolat terén????? )


2011. júl. 24. 08:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 2 napot dolgozok,utána 2 napot itthon vagyok,így abban a 2 napban csinálok mindent.12 órázok,így örülök,ha este 7-kor-8-kor hazaérek,és még pár percet együtt vagyok a gyerekekkel.

A férjem is így dolgozik,csak 1 nap csúszással,hogy mindig legyen itthon valaki a gyerekekkel.Egy naptárba írjuk,hogy ki-mikor-hova-kiért megy,így már minden gördülékenyen működik.

Én már nem is tudnék olyan munkahelyen dolgozni,ahol minden hétköznap kell menni...

2011. júl. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 8-tól du.4ig dolgozom, férjem 9-től du.5-ig, ő viszi reggel a gyereket bölcsibe, én hozom el este, aztán munka után nekiállok főzni, férjem pedig (ugye egy órával később ér haza) nekiáll a házimunkának: porszívózás, szemetet kiviszi stb. Mosás nálunk csak hétvégén van, persze ha valami nagyon kell, akkor vagy gyorsan kézközt kimosom, vagy egy programot odateszek, de alaposabb takarítás marad szombat-vasárnapra. Olyankor vagy ő foglalkozik a gyerekkel, és én takarítok vagy fordítva. Nekünk ez eddig bejött.
2011. júl. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!