Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnék újra teherbe esni,...

Szeretnék újra teherbe esni, de félek; az elmúlt időszakban elég sok rossz terhességgel, babahalállal kapcsolatos hírt hallottam. Jelek lehetnek ezek számomra?

Figyelt kérdés

6 olyan hírt hallottam az ismerősi körömből az elmúlt pár hónapban, amikor a baba meghalt a terhesség során, vagy az anya vírusfertőzése miatt meg kellett szakítani a terhességet, vagy meghalt az anya a szülés napján. 3x azt álmodtam, hogy ikreket várok, de az egyik mindig meghalt bennem. 1x meg azt álmodtam, hogy vakok az újszülötteim.

Szabad vállalnom egy következő terhességet??


2011. szept. 20. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezeket a gondolatokat el kell hesegetni ,csak pozitívan !
2011. szept. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Természetesen szabad! Attól,hogy sajnos ilyen hírek jutnak el hozzád, a te babád lehet teljesen egészséges. Tudod, érdekesek vagyunk mi emberek! Amikor valami érdekel, érdekes módon pontosan olyan hírek jutnak el hozzánk, ami a témába vág és persze, negatív. Így voltam én is a 4. babám várásakor. 35 éves voltam, 3 egészséges gyerekkel, előző terhességeim, szüléseim komplikáció mentesek voltak. És mégis: mindenhol downos gyerekekkel találkoztam és értelmileg/testileg sérültekkel. Pedig nem vagyok paramami, nem szoktam egy dolgon se kattogni és mégis. Én is álmodtam annyi hülyeséget, mint még soha addig! Talán a genetikai mintavétel kicsit megnyugtatott, de csak kicsit! Aztán megszületett a kislányunk, makk egészségesen, simán, gyorsan és gyönyörűen...

Próbáld magad kicsit lelkileg megrázni és a szépet, jót, egészségeset is meglátni, hallani! Nem hiszem, hogy csakis rossz hírek vannak, csak te most erre vagy kiélezve :)))

2011. szept. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem, nem jelek, nem kell babonásnak lenni

"A csecsemő

is szenvedi, ha szül a nő.

Páros kínt enyhíthet alázat."

/József Attila


Gyereket világrahozni nehéz, az anya és a kicsi is hősi küzdelmet folytat, szembenéz a halállal.

Bátorságosnak kell lenni.

üdv:nagycsaládos anya

2011. szept. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a biztató szavakat!!!
2011. szept. 21. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!