Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet kismamáknak térítésm...

Hol lehet kismamáknak térítésmentesen tovább tanulni (egyetem, főiskola, tanfolyam)?

Figyelt kérdés
Szeretném még fejleszteni magam a szülést követően és keresem a lehetőségeket, de eddig még nem találtam semmit. Van valaki, aki tud iskolát ajánlani, esetleg ő is képezte magát? 20 hetes kismami
2009. ápr. 5. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
egyetem már nem támogat sajna, én is kerestem. néhány okj-s képzés akad állítólag, a hozzád tartozó munkaügyi központhoz eressz meg egy telefont, hátha.
2009. ápr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Idén indult jópár államilag finanszírozott levelező főiskolai képzés,én is most jelentkeztem,és ha tgyáson,gyesen,gyeden vagy még jár az 50 többletpont is.Én ezt az egy lehetőséget tudom jelenleg:)

2009. ápr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És pontosan mely intézményekben indul(t)? Én augusztusban fogok szülni és utána szeretnék tanulni. Tudsz esetleg webcímeket is küldeni, mert én már fél napja keresgetek... :(
2009. ápr. 5. 11:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Én Budapesten az EFEB felnőttoktatási intézményben veszek részt egy OKJ-s képzésen. Ők 50% kedvezményt adnak a tanfolyam árából, ha kismama vagy (tgyás, gyes vagy gyed folyósításáról elég ha viszel igazolást)a tanfolyam megkezdésekor. Rengetegféle képzést indítanak és választhatsz levelező képzést is, ami 3 hetente szombati napokon van. Nézz körül a honlapjukon: www.efeb.hu
2009. ápr. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező:Írtam privit:)
2009. ápr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!