Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka, akit a...

Van itt olyan anyuka, akit a gyermeke 3 éves kora előtt küldtek el a munkahelyéről, amikor vissza akart menni?

Figyelt kérdés
Milyen indokkal? Közösmegegyezést írattak alá? Írnátok pár részletet?
2011. júl. 24. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én így jártam... Szóltam, hogy lassan lejár a GYES, így el kellene kezdeni az ügyeket intézni. Nyugtattak, hogy majd, ha valóban betölti a fiam a 3-at.. Különben óvónőként dolgoztam, nem maszeknál... Aztán, mikor lejárt a GYES, jelentkeztem... Volt a 2 gyerek után jó néhány nap szabim... Szóval nem kellett volna azonnal munkába állnom, sőt, mivel év közben történt, nem ártott volna előre egyeztetni arról, hová is kerülök.. Aztán a főnök benyögte, hogy aznap, menjek 11-re dolgozni (se bölcsi, se senki, aki vigyázna a gyerekre!). Így mondtam, hogy ez nekem nem jó... erre megíratták velem a felmondást! Én b.rom meg megírtam... Persze, ahogy hazaértem, már bántam.. És még az összes szabit se fizették ki . Szóval, jól átvertek!!
2011. júl. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát igen,az a tanulság,h soha nem szabad ilyesmit aláírni.Neked nem lesz jobb a közös megegyezéstől, a munkáltatónak viszont igen.

Vagy beszélj egy ügyvéddel,vagy keress egy ingyenes,munkajoggal foglalkozó ügyvédet,van egy hálózat az országban.

2011. júl. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amit az előző ír: www.jogpont.hu
2011. júl. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Köszi, már nem mostani ügy, évekkel ez előtt történt. Persze, még rossz visszagondolni, hogy ennyire kiszolgáltatott voltam akkor és ennyire naiv.. Viszont már nem igazán foglalkozom vele, csak egy tüske, ami néha mikor szóba kerül, kellemetlen :)

De aranyosak vagytok, hogy segítenétek :)))

2011. júl. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!