Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek bölcsibe jár a gyermeke...

Akinek bölcsibe jár a gyermeke vagy már járt segítene nekem egy kicsit?

Figyelt kérdés
Jövőhéten kezdjük a bölcsit! Még csak beszoktatással és tanácstalan vagyok. Ugye meg van a lista hogy mire van szükség, mit kell bevinni! És nem tudom mikor vigyem be a cuccokat! Már első nap? Vagy amikor már legalább fél napot ott lesz? Segítségeteket előre is köszönöm!
2011. szept. 12. 07:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én első nap végig ott voltam vele. Így ha esetlegesen pelust kellett volna cserélni, még én cseréltem volna. Második nap már kiküldött egy fél órára a gondozónéni, harmadnap már két órát ott volt egyedül. Ezen a napon már a teljes garnitúra váltóruha, illetve a pelenka be volt készítve a szekrénybe.

A tisztasági csomaggal kapcsolatosan nálunk az a rendszer, hogy minden hónapban mindenki visz be zsebkendőt, szalvétát, folyékony szappant, wc-papírt vagy popsitörlőt, attól függően, hogy szobatiszta e a gyermeke. Ezeket közösen használják, így nálunk nincs abból gond, hogy valaki nem első nap adja oda a havi csomagot a gondozónéninek. Egyedül a pelenka és a popsitörlő az, amire figyelnek, hogy minden gyermek a sajátját kapja.

Szerintem egyetlen gondozónéni sem veszi rossz néven, ha a beszoktatás első napján nem viszi a csomagot valaki. Ők is tudják, hogy épp eléggé izgulnak az anyukák. De nyugodtan kérdezz rá, hogy mikor hozd a csomagot. Arra figyelj, hogy pelus (ha kell), váltóruha és váltócipő mindig legyen nálatok. Illetve kérdezz rá, hogy otthonról hozhattok e valamilyen alvós játékot, s azt már aznap vigyétek, mikor neked először ki kell jönni a teremből.

2011. szept. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a nagyon hasznos választ! :)
2011. szept. 12. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!