Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról a névről,...

Mit gondoltok arról a névről, hogy Zelda?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 21:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jó a hangzása, de nekem a PC-játék ugrik be.
2011. júl. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 porcukormókus ***** válasza:

Nekem ez a név annyira nem tetszik, viszont az nagyon, hogy nem tucatnév! Ha nektek ez a befutó ezt válasszátok!!

Az én kislányom neve is 10-ből 8-nak nem tetszik, de nem nagyon érdekel. :) Az ő neve Zóra lett.

2011. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Amúgy mi is pontosan a vezetéknév?
2011. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A világ legjobb játékának az egyik karakterét is így hívják. (The Legend of Zelda Ocarina of Time) Nekem nagyon tetszik, talán mert mindig kellemes emlékeket idéz fel. A másik, amiért jó választás, mert egyedi és különleges!


Zelda a játékból :)

[link]

2011. szept. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Bár régi kérdés, az utónév mindig aktuális téma. Nekem tetszik, különleges név. Egyébként nekem is az említett videojáték ugrott be elsőnek, de ez ne tartson vissza senkit mert csak néhány nintendos hardcore gamer ismeri ezt a címet. #4-es válaszolónak üzenném, hogy a jelentése nem szürke, hanem harcos, hősies. A Zelda név a Grizelda rövidült névváltozata. Ez utóbbi jelentése az hogy "szürke harcos".
2017. máj. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!