Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kie a vilag legkoszosabb...

Kie a vilag legkoszosabb gyermeke? (Nap vegi allapotra gondolok. )

Figyelt kérdés

Szerintem az enyem. A ket legkoszosabb. 2,5 es 1,5 evesek, fiuk.

Egyaltalan, picit sem vigyaznak. A nagyobbik mar alakul, inkabb talpon van, vagy rolleren, biciklizik, esetleg homokozoban ucsorog.

De a kicsi???

Dackorszak kezdete van, barmikor, barhol lefekszik, ossze-vissza forog a foldon, akkor is, ha sar van, akkor is, ha szaraz homok. Folyik a nyal a szajabol, mindent bekap. Neha mindene ragad.

A ruhaja?

Borzaszto. Oltoztetes utan nagyon maximum fel oran at tiszta. Pontosabban max 2 percig tiszta, max 28 percen at utana meg nem olyan koszos.

Ha folyamatosan "tisztan" akarnam tartani, akkor max orankent oltoztethetnem. Kb reggel 8-tol delig, valamint delutan 3-tol 8-ig a kertben vannak, ez siman lehetne 8 oltoztetes/gyerek/nap.

Teljesen ertelmetlen.


En mar megszoktam, hogy ilyenek (persze az arcukat, kezuket mosom gyakran), de masok vajon mit gondolnak?

Ma is megallt a hazunk elott beszelgetni egy ismerol a 3 eves kislanyaval, szabadkozni kezdett, hogy tiszta kosz a gyereke. En meg a kislanyon szinte semmi koszt nem lattam szinte, max a keze es az arca volt picit maszatos, a ruhaja kb frissen mosottnak latszott. Ha az en gyermekeim neznenek ki ilyen tisztan este 8kor, akkor vinnem is oket az ugyeletre.


Van meg valakinek ilyen szinten koszos gyermeke?

Van meg mas anyuka, aki aterzi es foleg megerti ezt?


2011. júl. 26. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kerti partira mentünk, ismertem a helyet, tiszta, rendes kert, gondoltam nem kell pótruha. Arra nem számítottam hogy a gyerekeim megnyitják a kerti csapot amivel spriccelve terítettek be magukat és mindenkit, térden csúszva nyalják végig a betont, hemperegnek a fűben, a tortás kezüket a kirakott szalvéta helyett (az túl szép volt szerintük) a nadrágjukba törölték, az ingujjon végig a szájukat..


Úgy kellett átmetróznom a két csajjal a városon, hogy égett a pofám. Brutál mocskosak voltak tetőtől talpig.


Egyszer meg elmentünk fagyizni négyesben. A kicsi rendesen ette a fagyit, csak a szájacskáját kellett megtörölni, de az akkor 4 éves nagyobbnak fültől fülig csokis volt az arca, a könyökéig csíkokban , a combja és a vádlija is!


A barátnőm meg egyszer írta sms-ben, hogy az ő lánya úgy evett csokipudingot, hogy a háta közepe is maszatos volt, és kész rejtély hogy csinálta.

2011. júl. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokaktól hallottam ezt. A csúcs eddig az az anyuka, aki a végén oda jutott, hogy esőkabátban etette a gyerekeit, olyanban ahol az arc körül zsinórral be lehet húzni a kapucnit. Utána kéz- és arctörlés, kész.
2011. júl. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Pont ma mondtam a 3 évesemnek, hogy egy nap 100x is átöltözhetnénk, mert mindig piszkos lesz.MOvel a 10hónaposom mászik, ez szintén igaz rá.

Otthon én sem bánom, ha megyünk valahová akkor átöltözünk.

Engem inkább a haja zavar.Rengeteg haja van és egyszerűen nem tudom kordába tartani.Teli van a haja gumival, hajpánttal, mégis tiszta kóc.

2011. júl. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ma egy tányér szamócát letettem az asztalra a lányomnak, hogy egyen amíg mosogatok.Csendben volt nyammogott, igy nem is figyeltem annyra hátra inkabb siettem a dolgommal.

Amikor gegeztem és hátra fordultam dobtam egy hátast :D

a szamócat betette a bodyja alá szétnyomkodta és átszipakolta a bodyn a szamoca levet....a szamóca húsát a nadragjaba és annak zsebebe varázsolta el....meg a pelus belsejeben is szamóca lé volt :D

ez nalunk minden napos (órás) baleset, hogy koszos a ruha, de én nevetek csak rajta, mert gyerek és én is ilyen voltam.

Ha viselkedni kell azt is tud, bár néha nehezen.

2011. júl. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Eddig azon aggódtam, hogy az én gyerekem lesz a bölcsődében a "koszos" gyerek, de lehet mégsem?:-)
2011. júl. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek csak az arca csupa maszat állandóan. Én nem tudom, hogyan csinálja, de egy nap kb. 20-szor meg kell mosnom:)
2011. júl. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Teli van a haja gumival, hajpánttal, mégis tiszta kóc."


A nagyobbik lányomnak rasztásodik, ha begubancolódik akkor fél órát szenvedünk.

Egyszer akkorát égtem az oviban, pár napig laposkúszásban közlekedtem! Egyik este nem fésültem ki a haját, reggelre brutálisan összecsomósodott, ráadásul elaludtunk, ha nekiállok fésülni, akkor ők lekésik a reggelit, nekem meg reggel megbeszélésem volt a munkahelyen, tehát időre be kellett érnem.

Fél perc alatt megkapirgáltam a haja tetejét, majd copfba kötöttem, hogy ha majd hazajövünk este, akkor lesz idő kifésülgetni.

Este otthon bontottam ki a haját, hogy na akkor fésülés: a gyerek haja szépen kifésülve, se egy gubanc, se egy csomó. Kérdezem, hogy ki fésülte ki? Hát a dadus néni. Állítólag megszenvedett vele nagyon, gondolom meg lett rólam a véleménye...

2011. júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!