Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mennyi idő még visszaáll a...

Mennyi idő még visszaáll a hormonháztartás az "eredeti" állapotra? 1 hete hagytuk abba a szoptatást.

Figyelt kérdés

ti mikor kezdtetek el fogyni? rögtön vagy pár hónappal aszoptatás végezte után?

minden zökkenőmentesen zajlott, ő hagyta abba, nem igényli már, nem volt sírás semmi, egyszerűen úgy gondolja már nagyfiú :-)


2010. aug. 30. 14:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Én 11 hónapig szoptattam a kisfiamat, kb 7 hónapos korára fogytam vissza az eredeti súlyomra, ezután kezdtem el újra edzeni intenzíven, és kb egy éves korára éreztem azt, hogy most nagyon jól érzem magam a bőrömben. Kisfiam is azt mondta nem kell neki a cici, ezután kb még másfél hónap telt el, mire nem jött már semmi a mellemből, szóval kb ennyi idő kellett hogy visszaalakuljon minden. Én a "folyamatosan melegem van" érzésről azt gondoltam hormonok, és majd ha nem szoptatok elmúlik, de azóta is sűrűn előfordul, pedig terhesség előtt nagyon fázós voltam.
2010. aug. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!