Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a kormány...

Mi a véleményetek a kormány új "családbarát" politikájáról?

Figyelt kérdés
Kezdek félni, hogy mi lesz velünk, ha a kismamáknak is bármikor felmondhatnak - és még örülnöm is kell neki karhatalmilag! Így sem tudom, hogy mi lesz, ha bezár az ovoda 6 hétre nyáron. Ki fog engem felvenni 2 kisgyerekkel? Hová fogom tenni a gyerekeimet? Ti hogyan oldjátok meg?
2011. júl. 27. 09:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Én azt hallottam, hogy nem lesz védett idő, hanem akkortól számít, amikor visszamész. Ha előbb, akkor buksz néhány hónapot...

De most volt a hiradóban, hogy a szabiknak is csak a felét akarják kiadni... Egyre jobb!

Amúgy meg szerintem ha valakit nem vártak vissza a munkahelyére azt azért lehet előre tudni. Akivel eddig beszéltem, az informális úton már tudja, tehát így tud tervezni. Persze aláírom, van olyan is, hogy valakit ez meglepetésként ér.

2011. júl. 28. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!