Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A 18 hónapos oltás utáni láz...

A 18 hónapos oltás utáni láz meddig tarthat?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt ilyen gond, azért nem tudom :)
2011. júl. 27. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon egyszerű: semeddig. A láz soha nem az oltástól van, ez egy óriási tévhit. A lázat mást okozza.
2011. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem a beadott cucc okozza?
2011. júl. 27. 18:54
 3/8 A kérdező kommentje:

Akkor biztos hülyeségeket írnak...

megbetegedésre.


A rubeola, a szamárköhögés vagy a kanyaró elleni oltásokat gyakran követi láz. A tuberkolózis és a gyermekbénulás elleni vakcina szerencsére csak nagyon ritkán vált ki hasonló állapotot, és a védettség bármiféle gond vagy szövődmény nélkül, gyakorlatilag észrevétlenül alakul ki.


Az oltás után körülbelül 3-4 órával számíthatunk a láz jelentkezésére, egy-két napig tarthat a kellemetlenség.


[link]

2011. júl. 27. 18:56
 4/8 A kérdező kommentje:

Az oltási szövődmények a védőoltásoknak nem szükségszerű és rendszeres velejárói, hanem az oltott egyénnek az átlagostól eltérő reakciókészsége miatt keletkeznek.


Van keresőm, csak tapasztalatokat vártam...

2011. júl. 27. 18:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk volt láz és kiütései is voltak a testén. 2 napig tartott a láz és 3-4 napig a kiütések.
2011. júl. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2 nap... Köszönöm!
2011. júl. 27. 20:51
 7/8 anonim ***** válasza:
az én kisfiamat ez az egy oltás nagyon kiütötte :( a 7. napon 39,2-re felment a láza, másnap még egy kis hőemelkedése volt
2011. júl. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én fel szoktam hívni a gyerekorvost. A 15 hós után volt nálunk elég kemény mellékhatás, el is vittem hozzá. Inkább vizsgálja meg, ha úgy ítéli. Ennek még előtte állunk, jövőhéten kapja meg. Épp most akarok majd rákeresni, hogy kinek milyen tapasztalata van.
2011. júl. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!