Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit kell (ene) aludni...

Mennyit kell (ene) aludni napközben egy 3 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Kicsi fiam teljesen kikészít nappal. Éjszaka este 9-től alszik reggel 5-ig, utána, ha jó napja van még visszaalszik 1/2- 1 és 1/2 órára. Utána rémálom!!! 3-4 óránként szopizik, de közte 5-10 perceket alszik (na jó, volt már egy-két 1/2 órás alvás is) Meg ne kövezzetek, de volt, hogy hagytam sírni, úgy, hogy 5-10 percenkét benéztem hozzá -simi, cumi- és otthagytam. Volt már, hogy küzdöttünk így egy órán keresztül, aztán feladtam és felvettem. Egész nap ölben van, semmit nem tudok Tőle csinálni /3. baba, de a másik kettővel nem volt ilyen gondom, és tizenévesek, így már kijöttem a gyakorlatból :)/ Reggel vidám, mosolyog, "beszélget", de délután már olyan nyűgös, mint a csuda. Mit csináljak Vele, hogy aludjon 1-2 órát???
2011. júl. 27. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Én semmit nem tudtam ezzel csinálni, ilyen idős korában pont ez volt nálunk is. Most 5 hónapos és lekopogom rendeződni látszik a napközbeni alvás, 2X alszik 1 órát és 1X1,5-et. 3-4 hónapos korában volt olyan, hogy 10 perceket aludt csak napközben azt is a vállamon. Tudom min mész keresztül! Kitartást!
2011. júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor nincs más, mint várni. Vártam, hogy 6 hetes legyen, hogy talán jobb lesz, aztán vártam, hogy 2 hónapos, hogy majd akkor... /semmi változás, pont,mint a 18. szülinapom után, mert akkor sem váltottam meg a világot :) / Újabb remény az 5 hónap!!! Addig küzdünk...
2011. júl. 28. 08:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam is ugyanezt csinálja. Lassan ő is három hónapos volt. Idáig esetleg a babakocsiban elaludt napközben a levegőn, de pár napja már ott sem. Éjjelt végigalussza. Az egész napom arra megy el, hogy altassam. :-(
2011. júl. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!