Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Grace márkájú iskolatáskát...

Grace márkájú iskolatáskát hol tudok venni?

Figyelt kérdés
Nem találom,hogy ezt a márkát milyen üzletekben találom meg
2011. júl. 28. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
kínaiban
2011. júl. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam:((
2011. júl. 28. 11:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de a Grace az nem márka... Az ilyen kínai izé. Vannak szokványos kínai "márkák": Grace, Response, Sandic meg egyebek.


Ha az iskolatáskát a gyerekednek szeretnéd venni, én azt ajánlanám, hogy valami igazi márkásat vegyél, pl Nike, Adidas. Tudom nem két ft, de egy kínai is van 3000 ft, ezek meg pár ezerrel drágábbak, bár ha szerencséd van, találsz Nike boltban is 4000 körül, és hidd el, hogy sokkal jobban megéri, mint a kínai, mert klasszisokkal hosszabb ideig tart, a kínai minőségét meg ismerjük... Ha nem akarsz év közben, meg jövőre is új táskát venni, áldozz most rá picit többet, és hidd el, még 3-4 év múlva is használni fogjátok. Tapasztalat.

2011. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tényleg nem tudtam,hogy kínai!!! Így már nem is érdekel
2011. júl. 28. 12:25
 5/5 A kérdező kommentje:
Budmilt vettem végül:)
2011. júl. 29. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!