Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az egyik kolléganőm nemsokára...

Az egyik kolléganőm nemsokára szülni megy, szeretnénk venni neki valami kis "búcsú" ajándékot, de nincs öteletem. Mit vegyünk neki?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem lehet,hogy bementek pl. a Brendonba és talán van ajándék utalványuk.Abból megveheti ami még szükséges!
2009. ápr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kitaláltam egy jót,habár nem tudom mennyit szántok rá.

Vegyetek egy üveg Bailys-t és csináltassatok rá egy nyomdában egy olyan feliratot,hogy vissza váunk,de addig is.....,szerintem ilyenkior már a babának is illik venni valamit,ha titokban tartjátok előtte,akkor kisrucit,amit már gyakorló szülő választ ki(mi is kaptunk olyant ami szép,de viselhetetlen)esetleg pelenka-hegyeket,kiságyra rögzíthető zenélő-forgót,mintás textilpelenkát-nem olcsó,de azt sokáig használná a baba feje valá pl. így gyakran eszébe jutnátok,na meg orvoshoz is vinni szokták a baba alá,soroljam még?????

Ha nem titkos akkor kérdezzétek meg mire lenne még szükségük és annak összedobnátok az árárt,de úgy,hogy a kérdés ne legyen bántó estleg megemlíteni pár dolgot,hogy tudja mennyiért gondolnátok-ha nem elég érthető:babakocsi vagy kisruha?

2009. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Szia!

Mi a férjem kollégáitól vásárlási utalványt kaptunk egy bababoltba. A bibi az volt vele, hogy a város másik végén van az üzlet, ahol le lehetett vásárolni, így jól össze kellett írni, hogy mire van épp szükségünk, nem tudtunk naponta elszaladgálni. Célszerű olyat venni, ahova el tud menni anélkül, hogy átszelje a várost.

Amúgy az üzlet a se nem olcsó, se nem drága kategóriába esik, minden hónapban vannak akciós termékek. Szerintem ez is fontos, én pl. elég drágának tartom a Brendont.

Ha vásárlási utalvány mellett döntötök, akkor érdeklődjétek meg, hogy meddig lehet beváltani.


Szép ajándék lehet egy fénykép a kollektíváról, vagy ha szoktatok fényképezgetni, akkor egy fotóalbumot is össze lehet állítani. Ha van valami tárgy, amit sokat szokott használni (pl. hibajavító, tűzőgép, egér, táblafilc stb.) akkor venni egy ugyanolyat neki, hogy míg vissza nem megy dolgozni, tudja használni, ki ne jöjjön a gyakorlatból.

2009. ápr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A babának lehet venni játszószőnyeget vagy bébi hintát.

Vagy tényleg ajándékutalványt éri meg.

2009. ápr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egy fotóalbumot kaptam, lefényképezve a munkahelyem fontos szegletei (kávéfőző, falióra fél ötre állítva, az íróasztalom) stb... régi céges bulikból fénykép, alatta néhány kedves sorral. Esküszöm a mai napig meghatódom, ha fellapozom, semmivel sem tudtak volna jobb ajándékot kitalálni!! De akár lehet a kollégákról készült fényképet bögrére is rakatni, mindig eszébe fogtok jutni. Amúgy én is a vásárlási utalványra szavaznék, ha nincs időtök az albumhoz!
2009. ápr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!