Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Working tax creditet igényelte...

Working tax creditet igényeltem 2 hónapja és még semmi válasz nem jött, a kolleganöm is akkor adta be és ő már kapja, mi lehet?

Figyelt kérdés

Felhívtam őket és azt mondták h a páromról kell egy két adat, küldenek egy papirt amit vagy vissza küldők vgy telefonon bediktálom a válaszokat.

Én 3 hónapja dolgozom itt, a feleségem és a 8 hónapos kislányom Magyarországon élnek! De őket is beirtam a papirra, baj? Többet kapok így? A kislányom után igényelhetek valamit? Kb mennyi working tax creditre számítsak? Havi 1000 fontot keresek, tavaly 250ezer forint volt az egész éves otthoni keresetem


2011. okt. 3. 02:54
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem a mo-n lakok utan nem jar, es szerintem kb heti 50 fontot fogsz kapni.

amugy nem kell azon aggodni, hogy sokaig tart, mert ez sajnos ilyen, de idonkent felhivhatnad oket, hogy wtf van mar

2011. okt. 3. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Szia.Ez egy hosszu folyamat.

Hogy baj-e hogy hazudsz.Igen es remelem le is fogsz bukni mert az ilyenek miatt nezik le a tobbi "bevandorlot" is.

Ne a mi adonkbol eldegelj mar mint Marci hevesen.

2011. okt. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de azt is beirtam h ők magyarországon maradtak! Okostojás
2011. okt. 3. 10:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha az igenylolapra irtad be hogy ok M.o.n vannak a HMRC-t nem fogja erdekelni.Attol se tobbet se kevesebbet nem fogsz kapni.A kislanyod utan nem jar semmi mert nem el itt veled.
2011. okt. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!