Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet Pécsen ovis jeleket...

Hol lehet Pécsen ovis jeleket venni? Hímzett, felvarrható, ragasztható. Stb.

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Én gyerekorvosnál láttam kitéve hirdetést, telefonszámmal, de nem írtam fel sajnos, mert akkor még nem volt aktuális, azóta meg nem nagyon voltunk orvosnál. De szerintem ha orvosnál jártok, nézd meg a faliújságon, sok helyen ki szokták tenni.

Vagy ha más nem, nézd meg a vaterán, elég olcsón lehet találni, bármilyen mintát megcsinálnak.

Illetve, nálunk az oviban asszem valami olyat mondtak, hogy nem is kell, mert textil filccel rárajzolják majd az ágyneműre, cipő betétjébe, stb. De lehet, hogy keverek valamit, csak mert a bölcsiben így csinálták.

2011. júl. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2011. júl. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Vasalhatót vettem a Jókai utcában egy póló boltban. A nevét nem tudom pontosan, az utca végén van, majdnem a Jókai téren. A kreatív bolt mellett.
2011. júl. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi!
2011. júl. 31. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!