Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Graco Quattro Tour Deluxe...

Graco Quattro Tour Deluxe vagy Chipolino Viva? Melyiket választanád ezek közül?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 18:32
 1/9 A kérdező kommentje:
(babakocsi)
2011. júl. 30. 18:40
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk Graconk volt. Szerettem, egy nagy hibája volt amiért utáltam, az pedig a mérete(alig fért be a liftbe) és a súlya(16kg csak a kocsi)nem panelba való. Egyébként szerettem, mert minden volt benne, és a picinek nagyon kényelmes volt:-) A másikat nem ismerem.
2011. júl. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp a Graco!

Azért az mégis egy nagyon ismert, minőségi termékeket gyártó márka (ráadásul a Quattro Tour-ról szinta csak jót hallottam(, míg a másik márka kevésbé "nagy". Úgyhogy ha a kettő közül kell választani, akkor a Graco!

2011. júl. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekünk Graco van. Már 2 éves a kislányunk így nem használjuk, de maximálisan igénybe volt véve és a testvérnek is megtartjuk.

Nagyon szerettem, nekem ideális volt minden szempontból.

Igaz, hogy nagy, mert lapra csukható, de kombi autónk van, így nem okozott ez gondot. Emelnem is csak két-három lépcsőn kellett, mert a (zárt)teraszon tároltam.


A hordozója szintén nehéz, de az isofix-es megoldás nagyon hasznos volt és amúgy nem adódott sok olyan helyzet, mikor "cipeltük" volna hordozóban a babát.


Sokoldalú babakocsi, kényelmes kialakítású, tolni is könnyű volt. Érdekes, hogy mostanában (pl. ma is) egyre többet látok belőle. Mikor a miénk új volt, alig láttam másnak ilyet, már bele is férkőzött az agyamba, hogy nem választottam túl közkedvelt modellt. Most meg egyre többet látok.

2011. júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekunk graco volt es kitort a kereke alig 6 honap utan!!!pedig varosban lakunk es folduton sosem hasznaltuk.

Ismerosomeknek 1 ev utsan tort ki.

Lehet csak Angliaban ilyen szeriahibasak a Graco kocsik de en nem vennem meg ujra!!!

2011. júl. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. júl. 31. 13:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Graco.Nekünk is az van(pont olyat,amit Te is írtál),és nagyon nagyon szeretjük,Én pont a mérete miatt választottam,mert stabil,és kényelmes.1 gyereket már kiszolgált,lassan érkezik a következő,mégis olyan,mintha új lenne.
2011. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2011. júl. 31. 16:19
 9/9 anonim ***** válasza:

A Graco-t, mondjuk a másikat nem is ismerem :)

Nekünk nagyon bevált, már a 2. gyerekkel nyúzzuk nap, mint nap. A kereke nekünk "csak" 2,5 év használat után tört ki, viszont itt olyan utak vannak, hogy azon csodálkozom egyáltalán, hogy addig bírta! :)

Mondjuk, ha tömegközlekednél vele és/vagy lift nélküli emeletes társasházban laktok, akkor nem ajánlom egyáltalán, mert valóban bazi nagy és baromi nehéz!

A Honda Civicem csomagtartójába éppenhogycsak beférés azzal tele is lett, szóval inkább nagyobb autóhoz való :)

Viszont a nagysága miatt iszonyú stabil, nagyon jól bírja a nehezebb terepet is és gond nélkül meg lehet pakolni. Alulra egy kisebb bevásárlás cuccai beférnek, a felső tálca meg csak hab a tortán az órával-hőmérővel, pohártartókkal és a 2 zárt rekesszel :)


Szóval nálam 9/10 pontos! :)

2011. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!