Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire jellemző, hogy 16...

Mennyire jellemző, hogy 16 hetesen még rosszul vagyok? (hányinger, fejfájás, néha mensziszerű hasfájás) Mostanában étvágyam is alig van.

Figyelt kérdés
2009. máj. 22. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos jellemző és normális. Én a 17. hétig hánytam (időközönként), akkor megmozdult és most élvezem, h pocis vagyok!!! Nagyon jó, imádom :)

24 h. kismama

2009. máj. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is rosszul voltam még ennyi idősen. De az idősek tudnak valamit: mamám mindig azt mondta, nem baj, így is lesz, míg meg nem mozdul. S igaza lett. Bár mérséklődtek a tünetek, de majd a 19. hétig voltak rosszulléteiem, pláne, ha vmilyen illat megcsapott.

22 hetes km

2009. máj. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!