Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valakinek bármilyen...

Van valakinek bármilyen tapasztalata a következő babakocsiról: Kunert VIP babakocsi? Lásd alábbi link.

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 29. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajna erről a kocsiról kimondottan nincs, de nekem ugyan ilyen van!Pierre Cardin be!Nagyon jó masszív kocsi!De ha nem lenne én tuti vennék egy ilyet!!
2010. jan. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem hasonló Kummer Vip kocsim van, stabil, megbízható járgány, én csak ajánlani tudom. [link]
2010. jan. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekünk ugyanilyen babakocsink van, és megvagyunk vele elégedve. Nagyon masszív, egyedül az a baj, hogy bolygósítható az első kereke, de ez nem sok hátránnyal jár, így is könnyű irányítani. Ahol mi vettük, ugyanez a babakocsi, ugyanezekkel a tartozékokkal csak 360000ft, ha nem bánod belinkelem.

[link]

Alul megtalálod:)

2010. jan. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, az előbb egy 0-val többet írtam, 36000ft és nem 360000:)
2010. jan. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ebbe szerettem bele az első perctől! Olcsó, sok tartozék, és masszívnak tűnik. Nekem az egyszínű piros tetszik nagyon. De nézz körül, mert ezreket spórolhatsz. Sztem itt a legolcsóbb, és ingyen házhoz hozzák. Vagy még a vaterán is láttam, csak nem tom ott van e kiszállítási díj. www.tikotiko.hu
2010. jan. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi, időközben én is rátaláltam a tikotiko-n is, és ott még olcsóbb is. Valószínű onnan lesz megrendelve, mert az ágyikót is onnan néztük ki!

Egyébként a kereke gumi vagy műanyag? Hegyvidéken lakunk, hepe-hupás utakkal járdákkal...

2010. jan. 29. 14:23
 7/7 anonim ***** válasza:
tömör gumi
2010. jan. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!