Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy visszaszerezz...

Mit tegyek, hogy visszaszerezzem a barátaimat, vagy hogy szerezzek barátokat? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
Szültem és mindenki elhagyott, sosem kérdezi meg senki, hogy mi van velem, velünk, senkit nem érdekel. Hogyan szerezzek barátokat, vagy akár azokat akik voltak? Tudom, őket nem kéne, de nagyon egyedül vagyok:(
2011. aug. 4. 16:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én is ilyen cipőben járok, nekem sincs testvérem sem. A barátnőim elköltöztek, egy maradt itt, de ő dolgozik, utána gyerekezik, nagyon ritkán találkozunk.

Semmi társaságom, csak a net.

2011. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Nekem is csak a net maradt:(
2011. aug. 5. 14:48
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen a net jó erre, de a legjobb mégis az lenne, ha személyesen tudnál kapcsolatokat szerezni!
2011. aug. 6. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hát erre én is rájöttem igen. Csak nem megy:(
2011. aug. 6. 13:35
 15/17 anonim ***** válasza:
melyik városban élsz?
2011. aug. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Falun lakom sajnos, épp ezért nem tudok sehova sem menni, sem játszótér se hasonlók:(
2011. aug. 7. 07:06
 17/17 anonim ***** válasza:

08-04 23:01 vagyok


Én városban élek, de inkább a falu szintjét súrolja, alulról...

Itt sincs játszótér, sem semmi normális hely, még a cba bolton kívül semmi normális bolt sincs... Fiatalok, akiknek volt egy csepp eszük, és lehetőségük, azok elmentek innen, pont azért mert itt semmi nincs, csak idősek és nekik való programok, helyek.

Hiába sétálunk, biciklizünk a gyerekekkel, egyszerűen nem találni anyukákat, akikkel legalább beszélgetni lehetne. Szóval, nekem sincs ötletem, hogy mégis hol és kivel barátkozzunk...

2011. aug. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!