Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy 5 éves kisfiúra vigyáztam...

Egy 5 éves kisfiúra vigyáztam 500 Ft/h-ért, ha az általános iskolás nővérére is vigyázok, tehát kettőjükre egyszerre és este 18:00-tól, akkor többet kérjek? Ha igen, mennyit?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, kérj többet. Attól függ mennyit kell vele foglalkozni, vagy már nagyobb és elvan egyedül. Egy pár száz forinttal. Bár itt nálunk egy képzetlen babysitter is legalább 1000-1200ft egy órára.
2009. ápr. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én dupla árat kérnék, hiszen a felelősség is kétszer akkora, az odafigyelés szükségessége pedig még nagyobb arányban nő.
2009. ápr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen kérj töbet,de ne a dupláját.

Attól függ,hogy hol laksz.Város,falu??

2009. ápr. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Győrben vagyunk, és nem akarok sokkal többet kérni, mert szerintem az olcsóság miatt is engem hívtak!
2009. ápr. 9. 14:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Emeled meg 800 Ft/órára.

Én annó falun 450ft/óráért voltam.

2009. ápr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez igen jó kérdés. Sokat számít ám, hogy mennyit kérsz el! Ha neked is szükséged van plusz pénzre, akkor ülj le velük és beszéld meg, hogy többet szeretnél kérni, mivel több is a felelősség! Viszont ha nincs feltétlen szükséged a pluszra, akkor nem biztos, hogy érdemes emelni, mert azzal lehet, hogy ezt a melót veszélyezteted! Érdemes lenne utána járnod, hogy a "vetélytársak" mennyibe vannak és ahhoz mérten emelni!
2009. ápr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nálam mindenki többet kérne, itt is ritka aki 500-ért vállalja...

Én 700-800-ra gondoltam.

Még nem mondtam ezt nekik, de keddig felhívnám telefonon és megemlíteném az anyukának. A pénz meg kinek nem kell, főleg manapság???

2009. ápr. 9. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!