Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lenne a teendő ebben az...

Mi lenne a teendő ebben az esetben?

Figyelt kérdés
19 éves srác vagyok jelenleg katona. Így a barátnőmmel elég ritkán látjuk egymást. A barátnőm 21 éves és nagyon szeretne már egy gyereket, de hát a nagy távolság miatt ami köztünk van, elég nehezen oldható meg. Így arra gondoltam, hogy ha spermiumot küldenék haza és ezzel termékenyítené meg magát. Kérem válaszoljon valaki a kérdésemre mert problémámmal nem merek a szüleimhez és a barátaimhoz fordulni, mert félek nem értenének meg.
2011. aug. 5. 01:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
És mennyit lennél a gyerekkel? 19 évesen még hülyeség gyereket vállalni főleg távkapcsban.
2011. aug. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Amúgy igazság szerint nagy butaság lenne akkor legyen gyermek ha mind2 szülő ott tud vele lenni tud róla gondoskodni ezt barátnődnek is meg kell érteni és neked is bele kell gondolni...Itt nincs mit megérteni szülőknek,haveroknak ezt neked kell megértened hogy ez rossz ötlet...Mellesleg hol vagy katona? Csak mert nem mindenhol biztonságos 1 játék ám...
2011. aug. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
buta vagyol nagyon :D
2011. aug. 5. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szolnokon vagyok a Könnyű vegyes ezredben. ez befolyásolhat valamit? mármint a gyerek fejlődésében.
2011. aug. 5. 02:29
 5/15 anonim ***** válasza:
De hülye vagy....
2011. aug. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Tedd be borítékba persze, és küldd haza. Bár lehet, hogy akkor a postásnők is teherbe esnének.


Viccet félretéve, még ne legyél apa, ha nem muszáj. Még tanulj egy kicsit.

2011. aug. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mi a teendő ebben az esetben? Várjatok még pár évet és történjen a megtermékenyítés normál módon, együttlét során. Szerintem ez lehet a legjobb megoldás.
2011. aug. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
lenéztek mert katona vagyok?
2011. aug. 5. 08:16
 9/15 anonim ***** válasza:

Azzal nincsen semmi gond, hogy katona vagy, szép hivatást választottál.

Azzal van gond, hogy ezt a "hazaküldős tervet" ugye magad sem gondolod komolyan?!

2011. aug. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kamu..
2011. aug. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!